S. Kerla: „Kur komandai reikės, ten ir žaisiu“

S. Kerla: „Kur komandai reikės, ten ir žaisiu“

Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla per rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ (2:3) save išbandė naujoje vidurio saugo pozicijoje ir svariai prisidėjo prie abiejų savo komandos įvarčių.

Pirmą įvartį „Sūduva“ pelnė, kai bosnis blokavo gynėjo bandymą išmušti kamuolį tolyn nuo vartų, o kitas vilniečių gynėjas netrukus jį netiksliai atmetė vartininkui ir Jordanas N’Kololo išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje po kamuolio įmetimo iš užribio S. Kerla efektingai kulnu perdavė kamuolį Serge’ui Nyuiadzi, o po šio perdavimo vartų link krito antrasis įvartis.

„Stengiuosi padėti komandai. Trūko žaidėjų šioje pozicijoje, treneriai nusprendė išbandyti mane, ir viskas. Ne problema – jei komandai reikia, aš žaisiu bet kurioje pozicijoje. Atidaviau aikštėje viską, bėgau labai daug, reikės 3 dienų atsigauti, – po mačo liūdnai šyptelėjo futbolininkas. – Šį sezoną mums labai trūksta sėkmės. Europos Konferencijų lygoje iškritome po baudinių serijos, LFF taurės turnyre – taip pat. Tikiuosi, kad Fortūna dar atsisuks į mus. Dirbame labai daug ir, manau, šiek tiek sėkmės nusipelnėme.“

Futbolininkas tikisi, kad per paskutinės rungtynės su „Žalgiriu“, kurios vyks Marijampolės „Hikvision“ arenoje trečiadienį nuo 18 val., „Sūduvai“ susiklostys geriau.

„Mes nusipelnėme taško Vilniuje, tikrai nebuvome prastesnė komanda. Likome labai nusivylę, tačiau visi žaidėjai aikštėje atidavė viską, – kalbėjo S. Kerla. – Mes nepasinaudojome labai geromis progomis įmušti, o varžovai tą darė geriau. Reikia toliau dirbti ir tikėti. Jei netikėsime, tada tikrai nieko nepasieksime. Tikiu, kad trečiadienį bus kitoks rezultatas, nes mes to nusipelnėme.“

Artimiausias rungtynes marijampoliečiai žais šeštadienį 13 val. Kėdainiuose su „Nevėžiu“, o „Žalgirį“ priims lapkričio 3-ąją. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje.