Rungtynių žiūrovams – žaidimas „Xbox One S“, kvietimas į SPA ir „Sūduvos“ atributika

Rungtynių žiūrovams – žaidimas „Xbox One S“, kvietimas į SPA ir „Sūduvos“ atributika

Futbolo gerbėjams, atvykusiems į UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Razgrado „Ludogorec“, vėl netrūks pramogų.

Dar prieš patekdami į stadioną futbolo gerbėjai kviečiami užsukti į „Arvi“ arenos kavinę „Nušalė“, kurioje bus galima nemokamai pažaisti konsole „Xbox“ žaidimą „FIFA 17“.

Iš karto už įėjimo į stadioną vartų aistruolius pasitiks „Sūduvos“ savanoriai, kurie kvies nemokamai pasipuošti veidus „Sūduvos“ spalvomis ir užpildyti anketą, kuri šį kartą leis pretenduoti iš karto į du prizus.

Vienas iš anketą užpildžiusių asmenų sezono pabaigoje po paskutinių „Sūduvos“ namų rungtynių išsineš jau minėtąją konsolę „Xbox“ ir jos papildymą „Kinect“. Tuo metu jau šiandien per rungtynių pertrauką vienam iš užpildžiusiųjų anketą atiteks kvietimas dviems asmenims į Marijampolės viešbučio „Mercure“ SPA centrą – pirčių ir sūkurinės vonios kompleksą.

Be to, rungtynių pertraukos metu bus galima laimėti „Sūduvos“ ir Europos lygos atributikos.

Taip pat kviečiame visus rungtynių žiūrovus apsilankyti prie „Sūduvos“ aistruolių „Sūduvos Sakalų“ sektoriaus ir įsigyti Marijampolės komandos atributikos.

„Sūduva“ ir „Ludogorec“ rungtynes Marijampolėje ketvirtadienį  pradės 20.30 val., o visi Lietuvos futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.

Vaikai iki 10 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Be to, 5 bilietus galima įsigyti už 4 kainą.

„Arvi“ futbolo arenos kasa šiandien dirba nuo 16 val.

KURKIME „SŪDUVOS“ ISTORIJĄ KARTU SU KOMANDA!

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!