Rungtynėms su „Crvena zvezda“ – sparčiai pilnėjantys populiariausi sektoriai

Rungtynėms su „Crvena zvezda“ – sparčiai pilnėjantys populiariausi sektoriai

Antradienį prasidėjo viešoji prekyba bilietais į Čempionų lygos atrankos rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Belgrado „Crvena zvezda“ komandų.

Bilietus į rungtynes, kurios vyks liepos 9 d. 21 val. Marijampolės „Arvi“ arenoje, jau gali įsigyti visi norintys, bilietų kainos – nuo 8 iki 20 eurų.

Viešosios prekybos pirmajai dienai vos prasidėjus, tarp futbolo gerbėjų populiariausiame stadiono D sektoriuje jau yra likę tik kiek daugiau nei 100 laisvų vietų. Taip pat sparčiai įsigyjami bilietai ir antrą pagal populiarumą – E – sektorių.

„Sūduva“ ir „Crvena zvezda“ Čempionų lygos atrankos varžybose susitiks antrus metus iš eilės. 2018-aisiais pajėgesni buvo serbai, kurie vėliau nukeliavo į grupių etapą ir jame sugebėjo namie 2:0 įveikti būsimą Čempionų lygos laimėtoją „Liverpool“.

Bilietus galima įsigyti bilietai.lt tinklalapyje ir kasose (Marijampolėje: MAXIMA XXX informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3; MAXIMA XX informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38). Dėl informacijos apie bilietus kviečiame kreiptis tel. 8 615 47755.


ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR


BILIETŲ KAINOS

„Sūduvos“ klubo nariams, įsigyjant iš anksto

C, D, E, F sektoriai – 12 eurų
A, B, G, H sektoriai – 10 eurų
Už vartų – 8 eurai

Viešojoje prekyboje, įsigyjant iš anksto

D, E sektoriai – 20 eurų (su nuolaida* – 15)
C, F sektoriai – 15 eurų (su nuolaida* – 12)
A, B, G, H sektoriai – 12 eurų (su nuolaida* – 10)
Už vartų – 10 eurų (su nuolaida* – 8)

Rungtynių dieną (nuolaidos netaikomos)

D, E sektoriai – 25 eurai
C, F sektoriai – 20 eurų
A, B, G, H sektoriai – 15 eurų
Už vartų – 12 eurų

*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims, turintiems negalią, vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai.