R. Vėževičius: „Stengsiuosi išsikovoti vietą startinėje sudėtyje“

R. Vėževičius: „Stengsiuosi išsikovoti vietą startinėje sudėtyje“

14718713_638190926354552_9021977696686732449_n

 

 

Šios savaitės pradžioje prie Marijampolės „Sūduvos“ prisijungė naujas ekipos narys. Gerai Lietuvos futbolo gerbėjams žinomas patyręs saugas Robertas Vėževičius.

 

Savaitės pradžioje į komandos treniruočių procesą įsiliejęs futbolininkas jau spėjo debiutuoti draugiškose rungtynėse su Kazlų Rūdos „Šilu“.

 

Paklaustas apie pirmuosius įspūdžius naujoje komandoje R. Vėževičius minėjo tik teigiamus aspektus bei pabrėžė, kad adaptuotis naujoje komandoje jam yra lengviau dėl žinomo treniruočių proceso.

 

„Trenerį pažįstu jau iš anksčiau, esu susipažinęs su jo žaidimo filosofija, treniruotėmis, taip pat ir dauguma futbolininkų man yra žinomi, su nemaža dalimi jų yra tekę žaisti vienoje komandoje. Galiu pasakyti, kad viskas eina gera linkme ir nekyla jokių problemų“ – kalbėjo iš Ukmergės kilęs futbolininkas.

 

Praėjusį sezoną krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas praleido Kauno „Stumbro“ ekipoje, kuri finišavo penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Pats R. Vėževičius buvo viena kertinių figūrų Kauno ekipos žaidimo schemose ir per 25-erias „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes pelnė 6 įvarčius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

 

„Praėjęs sezonas buvo dvejopas. Sezono pradžioje patyriau traumą, dėl kurios praleidau 9-erias rungtynes, vėliau sunkiai sekėsi įsivažiuoti ir įgauti optimalią sportinę formą. Sezono pabaigoje viskas klostėsi gerai, treneris pasitikėjo, pavyko pelnyti keletą įvarčių. Apibendrinat galiu pasakyti, kad praėjęs sezonas buvo neblogas tiek man, tiek komandai“ – pasakojo 188 centimetrų ūgio saugas.

 

R. Vėževičius beveik visą savo karjerą rungtyniauja Lietuvoje, tačiau buvo išskirtinis sezonas, kuriame futbolininkas tapo legionieriumi. Po sėkmingo sezono „Šiauliuose“ saugo karjera pakrypo į Izraelį.

 

„Sezoną Izraelyje vertinu gerai, nes teko išeiti iš savo komforto zonos, pamatyti viską kitaip. Susidūriau su kita religija, kitokiais žmonėmis. Nors žaidžiau Izraelyje, tačiau arabų komandoje, gyvenau musulmonų mieste. Teko susidurti su jų kultūra, o atvykus žmonai buvo daug niuansų, kurie yra įprasti Europoje, tačiau mieste, kuriame gyvenau, to daryt nebuvo galima. Kalbant apie futbolo lygį, galiu pasakyti, kad lygis pakankamai aukštas, šiuolaikiški stadionai ir išlikę neblogi prisiminimai“ – apie patirtis svetur kalbėjo R. Vėževičius.

 

Marijampolės „Sūduvoje“ komandos naujokas sutinka nemažai futbolininkų, su kuriais yra tekę žaisti vienoje komandoje. Pats R. Vėževičius pasakojo, kad tai iš dalies prisidėjo prie apsisprendimo atvykti rungtyniauti į Marijampolę.

 

„Iš dalies Marijampolės ekipos pasiūlymą priėmiau dėl to, kad su nemaža dalimi „Sūduvos“ futbolininkų esu žaidęs, su treneriu V. Čeburinu kartu dirbome „Kruojoje“, be to ne paskutinį vaidmenį atlieka ir finansai. Visi žino, kad „Sūduvoje“ atlyginimai išmokami laiku ir tvarkingai, taip pat komanda turi puikias sąlygas treniruotėms. Šie aspektai buvo vieni pagrindinių mano pasirinkime“ – apie priežastis paskatinusias tapti „Sūduvos“ futbolininku kalbėjo saugas.

 

Iki „Smscredit.lt A lygos“ starto liko mėnesis laiko. Iki sezono pradžios likusį laiką R. Vėževičius žada praleisti itin produktyviai – pasiruošimą sezonui „Sūduvos“ naujokas pradėjo vėliau, todėl stengiasi pasivyti komandos draugus bei sezono startą pasitikti tinkamai pasiruošęs.

 

„Šiek tiek vėlavau pradėti ruoštis sezonui, tad dabar turiu vytis komandos draugus. Dabar tikslas yra kuo greičiau pasivyti kitus, būti pasiruošiam sezonui 100 procentų, o jam bėgant stengsiuosi išsikovoti vietą startinėje sudėtyje“ – kalbėjo patyręs futbolininkas.