R. Banevičius: „Konkurencija padeda greičiau tobulėti“

R. Banevičius: „Konkurencija padeda greičiau tobulėti“

Marijampolėse „Sūduvoje“ ir A lygoje debiutavęs Renatas Banevičius džiaugiasi gauta pirmąja galimybe išbandyti save stipriausiame Lietuvos turnyre.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Saulius Širmelis 19-metį alytiškį birželio 14-ąją į aikštę įleido pačioje rungtynių Vilniuje su „Riteriais“ pabaigoje. Tuomet be pašalinto Domagojaus Pušičiaus žaidusiems marijampoliečiams teko atlaikyti paskutinius varžovų bandymus dar labiau sušvelninti rezultatą. „Sūduva“ jau su R. Banevičiumi aikštėje tą sėkmingai padarė ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:1.

„Smagu, kad gavau šiek tiek laiko aikštėje. Nesvarbu kiek, tos rungtynės vis tiek man tikrai ilgam įsimins, – sakė saugas. – Leisdamas į aikštę, treneris nurodė padėti komandos draugams gintis, nes aikštėje turėjome 1 žaidėju mažiau. Reikėjo atidirbti visą likusį žaidimo laiką, ir tiek. Džiaugiuosi, kad komanda iškovojo pergalę.“

Futbolininkas teigia debiuto A lygoje metu nesijaudinęs.

„Stovint prie linijos ir laukiant keitimo, jaudulio nebuvo, tikrai nebijojau. Buvo tik įprastas varžybų adrenalinas“, – šyptelėjo R. Banevičius.

Prie „Sūduvos“ saugas prisijungė tik prieš keletą savaičių, bet komandoje naujoku nesijaučia. Dar prieš 2019-ųjų sezoną futbolininkas treniravosi su „Sūduva“, kartu vyko į treniruočių stovyklą Kipre, tad beveik visi naujieji komandos draugai jam jau seniai pažįstami.

„Esu ne pirmą kartą „Sūduvoje“, tad visi tikrai priėmė puikiai. Ekipoje radau daug jau pažįstamų veidų, visi čia šiltai priima jaunimą ir stengiasi padėti, todėl viskas yra labai gerai“, – teigė alytiškis.

Tiesa, kovoje dėl minučių aikštėje R. Banevičius turi didelį gerokai labiau patyrusių konkurentų būrį.

„Konkurencija didelė, bet, kaip treneris dažnai mini, ji veda į priekį. Kai vienas kitam nekenkiama, konkurencija naudinga kiekvienam, taip tik greičiau tobulėji“, – sakė futbolininkas.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais šeštadienį, rugpjūčio 20-ąją su Vilniaus „Žalgiriu“. Rungtynės Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenoje prasidės 19 val., į jas galės patekti tik visų tipų „Sūduvos“ sezono kortelių savininkai. Bilietais į šias rungtynes prekiaujama nebus.