Prieš UEFA Europos Konferencijų lygą – pergalė Gargžduose

21-ajame „Optibet A lygos“ ture Marijampolės „Sūduva“ svečiuose įveikė Gargždų „Bangos“ futbolininkus 2:0 (1:0).

Alyga.lt

Victoro Basadre treniruojami sūduviai netruko ilgai apsiuostyti varžovų baudos aikštelės prieigose ir vystyti sau palankų žaidimą. Pirmoji rimtesnė proga buvo užfiksuota 19 minutę, kai puikiai sužaidė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas atremdamas klastingą Alexandroso Makasio smūgį galva. Po penkių minučių dar viename pavojingame epizode vartų sargas dar kartą pademonstravo gerą reakciją, kai baudos aikštelėje sustabdė Romaino Habrano pažeme smūgiuotą kamuolį.

UEFA EUROPOS KONFERENCIJŲ LYGA

07.08 19:00 „SŪDUVA“ – „VALMIERA“

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!

Šeimininkai laikėsi pavyzdingai, tačiau „Sūduvos“ dominavimas 38 minutę vis dėlto pavirto įvarčiu. Po R. Habrano perdavimo į baudos aikštelę I. Driomovas atrėmė Giedriaus Matulevičiaus galva atliktą smūgį, tačiau atšokusį kamuolį suskubo pataisyti šalia dešiniojo virpsto buvęs Serge‘as Nyuiadzi, kuris galingu šūviu išvalė vartų tinklo voratinklius.

Po pertraukos „Banga“ buvo pirmoji, susikūrusi gerą progą įmušti įvartį. 54 minutę po Armando Šveistrio perdavimo iš aikštės gilumos Simonas Urbys atsidūrė prieš vartininką Makį Giannikoglou, bet pastarasis kojomis blokavo pavojingą smūgį.

Po kelių minučių „Sūduva“ nepasinaudojo galimybe padvigubinti persvarą. Po perdavimo iš aikštės krašto R. Habranas atsidūrė vienas prieš vartus prie kairiojo virpsto, bet čiuoždamas pataikyti į vartus nesugebėjo.

Svečiai toliau laikė žaidimo gijas savo rankose ir 89 minutę vis dėlto užtvirtino savo pergalę antruoju įvarčiu. Po Nicolas Gorobsovo atlikto baudos smūgio marijampoliečių naujokas Alexandras Gargalatzidis tiksliu smūgiu galva sėkmingai pažymėjo debiutą komandoje.

Po šio mačo „Sūduva“ kuriam laikui atsisveikina su nacionaliniu čempionatu ir stos į kovą UEFA Europos Konferencijų lygoje. Šiame turnyre liepos 8-ąją 19 val. marijampoliečiai „Hikvision“ arenoje priims latvių „Valmiera“ komandą.