Prieš sezoną – 6 kontrolinės rungtynės

Pasirengimą 2022 m. sezonui pradėjusi Marijampolės „Sūduva“ per sausį ir vasarį sužais 6 kontrolines rungtynes, visos jos vyks „Hikvision“ arenos manieže.

Sausio 26 d. „Sūduva“ susitiks su Suvalkų „Wigry“, sausio 30 d. – su Telšių „Džiugu“, vasario 5 d. – su „Kauno Žalgiriu“, vasario 10 d. – su Gargždų „Banga“, vasario 15 d. – su „Panevėžiu“, o vasario 19-ąją – su Kauno raj. „Hegelmann“. Po savaitės oficialių kovų sezonas turėtų būti pradėtas maču dėl Supertaurės su Vilniaus „Žalgiriu“.

Į kontrolines rungtynes galės patekti asmenys, įsigijusieji 2022 metų „Sūduvos“ abonementus (prie įėjimo pateikiant įsigijimo įrodymą) arba nusipirkusieji bilietus internetu (stadiono kasoje įsigyti bilietus galimybės nebus).

Į rungtynes galima patekti tik turint galiojantį Galimybių pasą, manieže vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną (respiratorių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems žmonėms, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį).


BILIETAI Į RUNGTYNES
2022 metų „Sūduvos“ abonementai (35€; vasario 1 d. kaina didės)
Sausio 26 d. 18:00 „Sūduva“ – Suvalkų „Wigry“ (3-5€)
Sausio 30 d. 14:00 „Sūduva“ – Telšių „Džiugas“ (3-5€)