Prieš kovą dėl pirmosios vietos – dar 5 įvarčiai (rungtynių santrauka)

Prieš kovą dėl pirmosios vietos – dar 5 įvarčiai (rungtynių santrauka)

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo 8-ą pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiame mače paeiliui pelnė 5 įvarčius – 5:0 (3:0).

Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka jau tik 2 taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje Marijampolėje. Pergalės atveju, Sūduvos ekipa V pirmenybių ratą pradėtų lyderės pozicijoje.

Jonavoje marijampoliečiai nuo pirmųjų minučių turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau pralaužti didelėmis pajėgomis prie savo vartų atsitraukusių varžovų gynybos bastionų kurį laiką nesisekė.

Svarbiausi įvykiai prasidėjo sužaidus pusvalandį. 31 min. baudos aikštelėje Tadas Eliošius pargriovė Ernestą Veliulį, o teisėjas iš Latvijos nedvejodamas paskyrė baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Karolis Laukžemis.

Po 7 minučių „Sūduva“ padvigubino persvarą. Jonaviečiams atmušus kamuolį po perdavimo vartų link, fantastiniu šūviu į vartų kampą Tadą Simaitį nuginklavo Vaidas Slavickas.

Prieš pat pertrauką „Jonavos“ vartininkui teko dar sykį išimti kamuolį iš vartų tinklo. Po idealaus V. Slavicko perdavimo pirmąjį savo šiame sezone ir trečiąjį komandos šiose rungtynėse įvartį gražiu smūgiu galva pelnė gynėjas Aleksandaras Živanovičius.

Iškart po pertraukos kovodamas dėl kamuolio šeimininkų baudos aikštelėje traumą patyrė jonaviškis Td.Eliošius, kurį pakeitė Laurynas Stonkus, o jo vietą gynyboje užėmė Tomas Salamanavičius.

Komandos kapitono netektis sukrėtė „Jonavą“, kuri ėmė žaisti kur kas aktyviau, tačiau vos nebuvo nubausta 60-ą minutę, kai po rikošeto kamuolys atiteko prieš vartus atsidūrusiam Andro Švrljugai. Kroatas iš aštraus kampo mušė pro šalį.

Saugi persvara leido „Sūduvai“ spręsti savo uždavinius – debiuto A lygoje sulaukė 197 cm ūgio puolėjas Rigino Cicilia.

Susigrąžinusi iniciatyvą Marijampolės ekipa įmušė dar sykį. 70 min. greitos atakos metu A. Švrljuga atmetė kamuolį Ovidijui Verbickui, kuris galingu smūgiu nuo skersinio įrašė savo pavardę į statistikos protokolą.

82 min. už galvos griebėsi E.Veliulis, kai greitos atakos metu nepavyko pataikyti į vartus. Vėliau jis dar kartą atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau bandymas įmušti vienu lietimu taip pat nebuvo sėkmingas.

Vis tik savo įvartį E. Veliuliui pavyko įmušti jau per arbitro pridėtą laiką. R. Cicilia puikiu perdavimu išvedė komandos draugą prieš vartininką, marijampolietis prasimetė kamuolį pro T. Simaitį ir nukreipė jį į tuščius vartus.

Tik tada kone pirmąją progą įmušti susikūrė šeimininkai, bet Tautvydo Eliošiaus tolimą smūgį Ivanas Kardumas be didesnių problemų nukreipė virš skersinio.

Paskutines IV rato rungtynes „Sūduva“ su Vilniaus „Žalgiriu“ žais spalio 22-ąją 14 val.  Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šį intriguojantį mačą bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!