Prie „Sūduvos“ prisijungė N. Casesas

Prie „Sūduvos“ prisijungė N. Casesas

Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną vidurio saugą. Juo 2021-ųjų sezonui tapo patyręs ispanas Ignacio Casesas Mora, plačiau žinomas kaip Nacho Casesas.

33 metų futbolininkas yra Chichono „Sporting“ auklėtinis, šio klubo pagrindinėje komandoje sužaidęs net 183 rungtynes. 84 iš šių mačų buvo sužaisti elitiniame Ispanijos čempionate „La Liga“.

2011-aisiais – savo debiuto pagrindinėje „Sporting“ ekipoje metais – N. Casesas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie sensacingos „Sporting“ pergalės 1:0 Madride prieš „Real“. Būtent tada nutrūko Jose Mourinho vadovaujamų komandų savo stadionuose nepralaimėtų rungtynių serija, besitęsusi net 9 metus.

2012 metais „Sporting“ iškrito į Ispanijos antrąją lygą, kurioje praleido 3 sezonus. 2015-2017 m. Chichono komanda su „Sūduvos“ naujoku vėl žaidė „La Liga“.

Iš viso elitiniame čempionate N. Casesas sužaidė 6244 minutes. „Sporting“ komandoje saugui priklausė 10-asis numeris, jis yra ryšėjęs ir komandos kapitono raištį.

2017-aisiais N. Casesas atsisveikino su gimtuoju klubu ir persikėlė į Kiprą – Larnakos AEK komandą, kuriai ir priklausė iki šiol. 2018-aisiais ispanas su AEK prasibrovė į Europos lygos grupių etapą.


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


2020-ųjų pradžioje N. Casesas pusmečiui buvo paskolintas Graikijos aukščiausioje lygoje žaidžiančiai „Volos“ komandai. Iki saugo atvykimo būtent šioje ekipoje dirbo „Sūduvos“ vyriausiais treneris Victoras Basadre, tačiau jų keliai su N. Casesu Graikijoje taip ir nesusikirto.

„Sūduvos“ naujokas į Marijampolę turėtų atvykti jau pirmadienį.

2021 m. sezonui besirengianti „Sūduva“ šiandien sužais pirmąsias kontrolines rungtynes – 12 val. „Hikvision“ arenos manieže marijampoliečiai susitiks su Kauno „Hegelmann Litauen“. Šias rungtynes bus galima stebėti tiesiogiai „Sūduvos“ tinklalapyje bei „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose.