Prasidėjo viešoji prekyba bilietais į rungtynes su „Valmiera“

Prasidėjo viešoji prekyba bilietais į rungtynes su „Valmiera“

Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos pirmojo etapo rungtynes, per kurias liepos 8 d. 19 val. Marijampolės „Sūduva“ namie susitiks su Latvijos „Valmiera“ komanda.


ĮSIGYTI BILIETĄ DABAR


Abonementų savininkai, įvesdami savo turimų kortelių barkodus (su vienu kodu galima įsigyti vieną bilietą) gali įsigyti bilietus su nuolaida.

Įsigyjant bilietus iš anksto, moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma nuolaida (prie įėjimo į stadioną būtina pateikti teisę į nuolaidą pagrindžiantį dokumentą). Rungtynių dieną nuolaidos netaikomos.

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.


ĮSIGYTI BILIETĄ DABAR


Renginio vietoje vyresni nei 6 metų žiūrovai privalo dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei).

Futbolo gerbėjai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) prašomi į rungtynių vietą nevykti, organizatoriams tokius asmenis draudžiama įleisti į stadioną. Žiūrovai, kuriems rungtynių vietoje pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), privalo nedelsiant palikti areną, jiems rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.