Prasideda „žaliai balti“ išbandymai

Prasideda „žaliai balti“ išbandymai

Tvarkaraščio ir Europos klubinių turnyrų burtų dėka „Sūduva“ pradeda susitikimų su „žaliai/baltais“ varžovais seriją. A lygos pirmenybėse laukia dvikovos su Vilniaus „Žalgiriu“ ir „Kauno Žalgiriu“, po to – europinė akistata su tokiomis pačiomis spalvomis pasipuošusiu „Ludogorecu“. Pirmieji , su kuriais šioje nelengvoje serijoje teks išmėginti jėgas – šalies čempionai ir dabartiniai A lygos lyderiai – Vilniaus „Žalgiris“.   

Žalgiriečiai kol kas užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdami arčiausius persekiotojus – „Trakus“ ir „Sūduvą“ atitinkamai 11 ir 14 taškų. Po ne itin sėkmingai susiklosčiusios atrankos į UEFA Čempionų lygą galima buvo laukti šiokio tokio nuosmukio vilniečių žaidime. Jei jis ir buvo, čempionai jį, atrodo, įveikė su minimaliais nuostoliais taškų atžvilgiu. Po nelengvų rungtynių su abiem Kauno ekipomis sekė efektinga pergalė prieš naująją „Utenio“ versiją – 5:0.

Patys vilniečiai artėjantį susitikimą vertina rimtai. Apie tai užsiminė ir savo 29-ąjį gimtadienį šiandien švenčiantis „Žalgirio“ kapitonas E.Vaitkūnas, teigęs , jog šios rungtynės bus sunkios abiems varžovams. Panašiai apie laukiantį susitikimą kalbėjo ir „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras ČEBURINAS. „Žalgiris“ – priešininkas, prieš kurį papildomos motyvacijos nereikia. Visuomet norisi gerai sužaisti prieš čempionus, juos nugalėti. Šiais metais kol kas mums to nepavyko padaryti, kodėl gi nepabandžius to atlikti rytoj“ – teigė treneris.

Semiras KERLA, rungtynėse su „Stumbru“ įmušęs pirmąjį savo įvartį vilkint „Sūduvos“ marškinėlius, teigė, jog pernelyg nesureikšmina fakto, jog teks rungtyniauti prieš klubą, kuriam atstovavo anksčiau. „Su malonumu prisimenu laiką, praleistą „Žalgirio“ ekipoje, bet dabar mano karjeroje – kitas etapas, atiduosiu visas jėgas, kovodamas už „Sūduvą“ – pažadėjo žaidėjas.

„Sūduva“ šį sezoną pateikė nemažai malonių staigmenų, Europos UEFA lygoje žaisdama prieš favoritais laikomus varžovus. Treneris pažymėjo, kad tai –  ne atsitiktinumas. „Visų pirma, tai – komandos nuopelnas, džiugina žaidėjų  nusiteikimas, kovingumas, noras įrodyti savo vertę“ – teigė Vladimiras ČEBURINAS.

Tikimės, jog trečiadienio vakare LFF stadione to kovingumo  „Sūduvai“ nepritrūks. Juolab, kad abejose anksčiau šį sezoną žaistose rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ marijampoliečiai turėjo galimybių pasiekti geresnius rezultatus. Priminsime, kad pirmojo rato rungtynėse pajėgesnis buvo „Žalgiris“, laimėjęs rezultatu 3:1, tuo tarpu Marijampolėje komandos išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Tad visus „Sūduvos“ gerbėjus, esančius ar būsiančius sostinėje, kviečiame palaikyti komandą kovoje su lyderiais. Patikėkite, išgirsti tribūnose skanduojant „Sūduva! Sūduva!“ Vilniuje yra ne ką mažiau smagu, nei Ženevoje…

 

2017.08.09, trečiadienis, LFF stadionas, Vilnius.

20:00 Vilniaus ­„Žalgiris“ – Marijampolės „Sūduva“

Rungtynių transliacija – TV3 Play portale ir futbolo.tv