Povilas Leimonas : „Jaučiamės pikti, dėl to kaip sužaidėme”

Povilas Leimonas : „Jaučiamės pikti, dėl to kaip sužaidėme”

 

 

leimomas

 

Penktadienio vakaras Marijampolėje pasižymėjo karščiu ne tik termometro stulpelyje. Per vieną kėlinį marijampoliečiai išvydo šešis įvarčius, raudoną kortelę bei pašalintą Klaipėdos klubo trenerį Konstantiną Sarsaniją. „SMScredit.lt A lygos“ XVI turo rungtynėse Marijampolėje, “Sūduva” ir Klaipėdos „Atlantas” pasidalino po tašką 3-3 (0-0), nors antrojo kėlinio viduryje marijampoliečiai pralaiminėjo 3:1. Pasak „Sūduvos” saugo Povilo Leimono,- „Jaučiamės pikti, dėl to kaip sužaidėme”, nusivylimo po rungtynių neslėpė marijampolietis.  

 

Iš Lenkijos į gimtąją Marijampolę sugrįžęs Povilas Leimonas startinėje sudėtyje, atraminio saugo pozicijoje, pakeitė Paulių Janušauską. Nors per vieną kėlinį marijampoliečiai išvydo šešis įvarčius, raudoną kortelę bei pašalintą Klaipėdos klubo trenerį Konstantiną Sarsaniją, pasak Povilo Leimono, –  „Rungtynės kaip rungtynės, pragaras buvo tik saulės kaitra. Rungtynės buvo lėtokos, gal dėl to pačio karščio. Labai sunku kalbėti po tokių rungtynių. Žinau, tik vieną dalyką, kad visa komanda turės stipriai gynyboje padirbti – tai pirma. O antra, labai smagu, kad pavyko atsitiesti po greitai praleistų įvarčių ir nepaleisti „Atlanto” į priekį.” Šiuo metu „SMScredit.lt A lygos“ čempionate „Atlanto” ir „Sūduvos” ekipas skiria keturi taškai.

 

 

Nors 49 – ąją rungtynių minutę  po Predrago Pavlovičiaus tikslaus smūgio „Sūduva” pirmavo rezultatu 1:0, vis dėlto  jau 73 – ąją susitikimo minutę po Abdoulo Syllos reido link marijampoliečių vartų, rezultatas tapo 1:3,  Klaipėdos „Atlanto” naudai. P.Leimonas negalėjo rasti racionalaus paaiškinimo, kokios aplinkybės lėmė „Sūduvos” ekipos „duobę” antrojo kėlinio pradžioje. „Neįsivaizduoju, reikia žiūrėti video ir analizuoti, nes pirmajame kėlinyje „Atlantas” realių progų daug ir neturėjo, vieną, kitą smūgį padarė, labai kompaktiškai, lyg ir neblogai gynėmės, o antrame kėlinyje – įmušus įvartį, atrodo turėjome pradėti žaisti dar ramiau, įtampa turėjo nukristi ir staiga vienas, antras įvartis. Kažkur gynyba nesudirbo, kažkas kažko nepasaugojo ir praleidome greitus įvarčius.”, – kalbėjo „Sūduvos” saugas.

 

 

Pergalė  „SMScredit.lt A lygos“ XVI turo rungtynėse galėjo sumažinti skirtumą tarp „Atlanto” ir „Sūduvos” vos iki vieno taško, todėl P.Leimonas neslėpė apmaudo, dėl neišnaudotos galimybės pasivyti Klaipėdos klubo turnyrinėje lentelėje. „Jaučiamės pikti dėl to kaip sužaidėme. Kaip ir minėjau, gerai, kad nepabėgo „Atlantas” į priekį dar, ne septyniais, bet vis tuos pačius keturis taškus išlaikome.  Smagu, kad atsitiesėme po tokio rezultato – 3:1, aišku jų vienu mažiau buvo, bet nepaisant to buvo sunku. Pačiame gale susikūrėme taip pat progą, galėjome išplėšti ir tris taškus, bet yra kaip yra.”

 

 

P.Leimonas tik šią savaitę prisijungė prie „Sūduvos” ekipos treniruočių, todėl pasak saugo, laiko dar tikrai prireiks, siekiant optimaliai įsijungti į Marijampolės klubo žaidimą. „Žinoma, kad trūksta, vis tiek, kitoks stilius žaidimo, vienur žaidi vienaip, kitur kitaip. Laiko prisitaikyti reikia, aš čia dar tik savaitę nepilną treniruojuosi ir iškarto į rungtynes su „Atlantu”, su gera komanda, sunku, bet futbolo kalba viena – laikui bėgant  tikrai susikalbėsime.”, – adaptacijos laikotarpį vertino P.Leimonas.

 

 

„SMScredit.lt A lygos” čempionate pertrauka, vis dėlto „Sūduvos” klubas laiko ilsėtis neturi. Birželio 30 dieną, 19 valandą (20 valandą Lietuvos laiku), Herningo mieste, Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas žais pirmąsias Europos lygos atrankos rungtynes su danų „Midtjylland” ekipa.  Atsakomosios rungtynės Marijampolėje vyks liepos 7 dieną, 20 valandą „Arvi” stadione.