Po trečiosios pergalės – į turnyro lentelės viršų

Po trečiosios pergalės – į turnyro lentelės viršų

Titulą ginanti Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ iškovojo trečią pergalę iš eilės ir tapo vienvalde čempionato lydere.

Marijampoliečiai 3-iojo turo susitikime namie 1:0 (0:0) nugalėjo antrą kartą šiame sezone pralaimėjusį „Kauno Žalgirį“.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai dominavo aikštėje, o žalgiriečiai retai pereidavo į oponentų aikštės pusę. Vis dėlto sukelti didesnį pavojų prie kauniečių vartų sekėsi sunkiai.

Iki pertraukos bene pavojingiausią smūgį į „Kauno Žalgirio“ vartus atliko Vaidas Slavickas, kuriam pritrūko tik šiek tiek tikslumo. Gana karšta prie svečių vartų tapdavo ir sūduviečiams atliekant kampinius bei baudos smūgius, tačiau kiekvieną kartą svečiams pavykdavo apsiginti.

Antro kėlinio pradžioje čempionai vis dėlto išsiveržė į priekį, kai 52 minutę po Pauliaus Golubicko perdavimo kamuolį taikliu smūgiu iš arti į tinklą nukreipė Tosaintas Rickettsas.

Pasižymėjus legionieriui iš Kanados, marijampoliečiai kiek labiau atsitraukė, tačiau svečiai strigo pozicinėse atakose.

59 min. „Sūduva“ galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet po Grato Sirgėdo atlikto baudos smūgio kamuolį atsimušė į „Kauno Žalgirio“ vartų virpstą.

Vienintelę savo tikrai pavojingą progą žalgiriečiai susikūrė 83 min., kai baudos smūgį atlikęs Jurijus Bušmanas stebėjo, kaip per gyvatvorę perkeltas kamuolys taip pat sudrebino vartų konstrukciją.

89 min. „Sūduva“ vėl turėjo idealią progą pelnyti įvartį, tačiau Robertui Vėževičiui nepavyko įveikti svečių vartininko.

Netrukus rungtynės baigėsi, o Marijampolės klubas įsirašė į savo sąskaitą trečią pergalę iš eilės, kuri pavertė jį vienvaldžiu čempionato lyderiu.