Pirmosios rungtynės Kipre – su „Ufa“

Pirmosios rungtynės Kipre – su „Ufa“

Kipre stovyklaujanti Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 17 val. sužais pirmąsias šioje šalyje savo kontrolines rungtynes. Lietuvos čempionus Larnakos GSZ stadione egzaminuos „Ufa“ ekipa.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


Ufos komanda Rusijos „Premier“ lygoje po 19 turų turi 25 taškus ir dalijasi 6-7 vietas.

Būsimi „Sūduvos“ varžovai šiemet jau antrą kartą stovyklauja Kipre. Pirmosios stvyklos metu ƒ„Ufa“ sužaidė dvejas kontrolines rungtynes ir abi jas pralaimėjo: sausio 18-ąją nusileista vengrų „Ujpest“ 0:2, o sausio 25-ąją – lenkų „Šląsk“ 0:1.

Antroji stovykla pradėta sėkmingiau. „Ufa“ vasario 1-ąją sužaidė dvejas rungtynes ir abejas laimėjo: 1:0 nugalėjo Belgrado „Čukarički“ ir 3:0 – „Liepaja“.

Per rungtynes su serbais Rusijos ekipai vienintelė įvartį 57 min. pelnė Viačeslavas Krotovas, o latviams įvarčius mušė Gamidas Agalarovas (1 min.), Danila Jemeljanovas (64) ir Nikolajus Giorgobianis (83).

„Ufa“ įvarčiai  į „Čukarički“ ir „Liepaja“ vartus:


Vasario 5-ąją rusai taip pat sužais du mačus. 12 val. jie susitiks su Kipro „Agia Napa“, o 17 val. – su „Sūduva“.


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


Lietuvos čempionai po šių rungtynių sužais dar dvejas kontrolines rungtynes. Vasario 8-ąją „Sūduva“ susitiks su Česke Budejovicų „Dynamo“ (Čekija), o su kuo bus žaidžiama vasario 13-ąją paaiškės artimiausiu metu, nes marijampoliečių varžovu turėjęs būti Jerevano „Ararat“ (Armėnija) į Kiprą neatvyko. Beje, būtent su „Ararat“ šiandien pirmąsias rungtynes turėjo žaisti „Ufa“, paskutinę akimirką armėnus pakeitė „Agia Napa“.

Į Lietuvą „Sūduva“ grįš vasario 14-ąją. Paskutinės kontrolinės mūsų komandos rungtynės vyks vasario 22-ąją Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže – tuomet 15 val. prasidės mačas su Gardino „Neman“ (Baltarusija).