Pirmasis ketvertas ir vėl be nuostolių (turo apžvalga)

Pirmasis ketvertas ir vėl be nuostolių (turo apžvalga)

IMG_8049

 

Martynas Pocius

 

 

VIII A lygos ture pirmojo ketverto komandos taškų neprarado antrą sykį sezone.

 

 

Takoskyra. Jei prieš turą penktoje vietoje esantis Utenos „Utenis“ nuo „Trakų“ atsilikinėjo per vienerias rungtynes panaikinamu atstumu, tai II rato pradžia takoskyrą nuo pirmojo ketverto padidino iki 5 taškų.

 

 

Nepralaimi. Patyręs nesėkmę sezono starte, visose kitose rungtynėse „Atlantas“ rinko taškus, dusyk sužaisdamas lygiosiomis ir laimėdamas penkis kartus.

 

 

Dominuoja. Jei „Atlantas“ nepralaimi, tai čempionas skina išskirtinai tik pergales. Po pralaimėjimo „Uteniui“ II ture „Žalgiris“ šluoja vieną varžovą po kito šeštose rungtynėse iš eilės.

 

 

Atsisveikino. Zvezdanas Miloševičius tapo pirmuoju A lygos treneriu, su kuriuo buvo nutraukta sutartis. Keturis sykius per paskutines penkerias rungtynes pralaimėjusio „Utenio“ vadovai nusprendė, kad komandai reikia pokyčių. Laikinai jai vadovaus pernai prie vairo stovėjęs Olegas Boičyšinas.

 

 

Epidemija. „Žalgirio“ komandos vartininkus šį sezoną persekioja prakeiksmas. Traumas patyrus Armantui Vitkauskui ir Sauliui Klevinskui, A lygoje debiutuoti spėjo jau du septyniolikmečiai iš rezervinės. Paskutinėse rungtynėse nuo suolo pačioje mačo pradžioje teko kilti Airidui Mickevičiusi. Jaunasis futbolininkas savo darbą atliko puikiai, išlaikydamas „sausus“ vartus.

 

 

Nesulaikomas. Andrejus Paniukovas savo sąskaitoje turi jau 9 įvarčius. Geriausias čempionato snaiperis „Kauno Žalgirį“ nuskriaudė dusyk ir aikštės be įvarčio nepalieka jau ketvirtas rungtynes iš eilės.

 

 

Kritika. Po pralaimėjimo Marijampolėje Kauno „Stumbro“ vyr. treneris Mariano Barreto negailėjo priekaištų mačo arbitrui, nefiksavusiam pražangos aikštės šeimininkų žaidėjui, bet iškart po to skyręs pražangą kauniečiui, po kurios ir buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis. „Sunku žaisti prieš tokias komandas kaip „Žalgiris“ ar „Sūduva“, nes joms taikomi kitokie taisyklių kriterijai ir tai mums sunku suprasti“, – kalbėjo specialistas.

 

 

Naujokai. Prieš turo pradžią „Utenis“ pasirašė sutartis su dviem legionieriais. Komandą papildė Kanados pilietybę turintis kroatas Stefanas Cebara ir slovėnas Rokas Štrausas. Jei pirmasis futbolininkas nebuvo registruotas rungtynėms dėl ne iki galo sutvarkytos perėjimo dokumentacijos, tai antrasis savo debiuto lygoje sulaukė antrajame kėlinyje.

 

 

Vienas. „Trakų“ pergalei vėl pakako vienintelio įvarčio. Nuo sezono pradžios riteriai nei sykio nėra įmušę daugiau nei kartą per rungtynes.

 

 

Nepagyrė. „Gavome per užpakalį pertraukos metu“, – šypsodamasis pripažino A.Paniukovas, kad nustojusiai žaisti pirmojo kėlinio prieš „Kauno Žalgirį“ viduryje komandai po to rūbinėje teko išklausyti ne pačių švelniausių trenerio Konstantino Sarsanijos žodžių.

 

 

Sausi. „Sūduvos“ gynybos centre rungtyniavo dar nematytas Henrio Ndongo ir pirmąsyk aikštėje pasirodžiusio Aleksandaro Živanovičiaus duetas. Tokie komandos trenerių štabo taktiniai manevrai pasiteisino, suvalkiečiai nepraleido nors iki tol tai pavyko padaryti vos kartą.

 

 

11. Tiek įvarčių per turą komandos surinko jau keturis kartus iš aštuonių.

 

 

alyga.lt