Pirmadienį – mūšis su „Kauno Žalgiriu“

Pirmadienį – mūšis su „Kauno Žalgiriu“

Į aikštę po ilgos pertraukos sugrįžtanti Marijampolės „Sūduva“ pirmadienį 18 val. savo aikštėje priims „Kauno Žalgirį“, kuris sezoną pradėjo įtikinama pergale Vilniuje prieš „Riterius“.

Dar kovo 8-ąją vykusiose rungtynėse kauniečiai šventė pergalę rezultatu 3:0. Tuomet jau 25 min. įvartį pelnė Emmanuelis Davidas, 48 min. rezultatą padvigubino baudinį įmušęs Gratas Sirgėdas, o tašką baudos smūgiu 90 min. padėjo Jurijus Bušmanas.

„Sūduva“ kovo pradžioje į savo sąskaitą taip pat įsirašė 3 taškus, kai 1:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Marijampolės ir Kauno komandos šiemet jau buvo susitikę – sausio 19-ąją per pirmąsias prieš sezonines kontrolines rungtynes laikinojoje sostinėje sužaidė lygiosiomis 0:0.

„Kauno Žalgirio“ sudėtis po 2019-ųjų nepasikeitė ženkliai, tačiau permainos įvyko bene svarbiausioje pozicijoje – vyriausiuoju treneriu dirbusį Mindaugą Čepą pakeitė Rokas Garastas.


TAPKITE „SŪDUVOS“ RĖMĖJAIS NEPATIRDAMI PAPILDOMŲ IŠLAIDŲ!


„Kauno komanda labai solidžiai žaidė per pirmąsias rungtynes, buvo tikrai gerai parengta sezonui. „Kauno Žalgiris“ turi savo žaidimo braižą, yra aiški mintis jų žaidime, – apie varžovus kalbėjo „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Sauliaus Širmelio asistentas Eivinas Černiauskas. – Per rungtynes su „Riteriais“ kauniečiai visą mačą išlaikė labai didelį tempą, iki pat rungtynių pabaigos spaudė varžovus.

Taip pat į akis krenta sugebėjimas labai greitai pereiti iš gynybos į puolimą, priekyje išsiskiria du legionieriai ir G. Sirgėtas. Jie sulaukia daug pagalbos iš krašto gynėjų.“

„Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynės Marijampolės „Hikvision“ arenoje prasidės 18 val., į jas, remiantis Vyriausybės nutarimu, galės patekti 300 žiūrovų. Nuspręsta, kad šį kartą į stadioną galės patekti tik „Sūduvos“ abonementų (narystės) ir VIP kortelių savininkai, kurių kortelėse yra nurodytos nelyginės sėdimos vietos.