Penktadienį – penktasis susitikimas su „Riteriais“

Marijampolės „Sūduva“ į „Optibet A lygos“ kovas po rinktinių pertraukos penktadienį sugrįš rungtynėmis „Hikvision“ arenoje su Vilniaus „Riteriais“.

Tai bus jau penktoji ir paskutinė oficiali šių komandų akistata 2021 metais. Marijampolėje „Sūduva“ sostinės ekipą įveikė abu kartus. Gegužės 5-ąją per „Optibet A lygos“ rungtynes nugalėta 2:0, o gegužės 23-ąją per „Hegelmann LFF taurės“ mačą – 1:0. Per pirmąją dvikovą pasižymėjo Kule Mbombo ir Serge’as Nyuiadzi, o per antrąją – tik K. Mbombo.

Vilniuje birželio 25-ąją susitikimas baigėsi 1:1 (11 m baudinį įmušė Nicolas Gorobsovas), o rugpjūčio 15-ąją „Sūduva“ nugalėjo 3:1 (pasižymėjo Aleksandras Živanovičius, S. Nyuiadzi ir Giedrius Matulevičius).

Penktadienį „Riterams“ dėl diskvalifikacijų negalės padėti Aleksandras Levšinas ir Tomas Dombrauskis, o „Sūduvoje“ nuostolių dėl kortelių nėra.

Rungtynių metu Marijampolėje žadamas debesuotas oras be lietaus ir 12 laipsnių šilumos. Bilietus į rungtynes futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje.