Paskutinių minučių dramoje pralaimėta Šiauliuose

21-ajame „Optibet A lygos“ ture Marijampolės „Sūduva“ po dramatiškos kovos išvykoje nusileido „Šiauliams“ 2:3 (1:1).

17-ąją rungtynių minutę marijampoliečiai pasinaudojo aikštės šeimininkų klaida bei uždirbo standartinę situaciją, kuri virto pirmuoju rungtynių įvarčiu. Oleksijaus Zbunio smūgį atrėmė Lukas Paukštė, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo bei jį į vartus nukreipė komandos debiutantas Artemas Kovbasa.

Kėlinio pabaigoje nesusipratimas kainavo praleistą įvartį – Augustas Dubickas nesusikalbėjo su vartininku Vilium Stebriu ir nukreipė kamuolį į savus vartus.

87 minutę O. Zbunis dar vienos standartinės padėties metu pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o po keitimo aikštėje pasirodęs Meinardas Mikulėnas išvedė „Sūduvą“ į priekį – 2:1.

Deja, paskutinę pagrindinio laiko minutę Eligijus Jankauskas smūgiu nuo baudos aikštelės linijos išlygino rezultatą, o paskutinę kompensuoto laiko minutę Gabrielius Micevičius išplėšė savo komandai pergalę.

Po šios pergalės „Šiauliai“ su 43 taškais žengia treti, o marijampoliečiai su 18 taškų – aštunti.