Paskutiniajame ture paaiškės bronzos medalių likimas

Paskutiniajame ture paaiškės bronzos medalių likimas

_18

 

 

Po kelių dienų „Smscredit.lt A lygos“ čempionatas pasieks finišą. Iki sezono pabaigos likus vienam turui nežinomųjų dar yra, o didžiausią intrigą kelia kova dėl trečiosios vietos, kur lygiai taškų surinkusios „Sūduvos“ ir „Atlanto“ vienuolikės susitiks tarpusavyje.

 

Scenarijai. Nors ir „Sūduva“, ir „Atlantas“ yra surinkę po 67 taškus, tačiau šeštadienio rungtynėse klaipėdiečiams norint iškovoti vietą ant prizininkų pakylos – būtina pergalė. Tuo tarpu dėl palankesnio tarpusavio akistatų santykio Aleksandro Veselinovičiaus auklėtinius tenkintų tiek pergalė, tiek lygiosios.

 

Akistatos. Nuo 2002 metų, kuomet „Sūduva“ iš I lygos pateko į stipriausiąjį šalies futbolo divizioną, marijampoliečių ir „Atlanto“ keliai A lygoje susikirto 45 kartus. 24-erios rungtynės baigėsi Suvalkijos klubo pergalėmis, dvylika kartų savo pranašumą įrodė „Atlantas“ bei devyni komandų tarpusavio susitikimai baigėsi lygiosiomis.

 

2015 metų sezone „Sūduva“ ir „Atlantas“ susitiko tris kartus. Pirmoji klubų akistata Marijampolėje baigėsi lygiosiomis 1:1, o vėliau sekusiose dvejose rungtynėse „Sūduva“ iškovojo pergalės rezultatais 3:1 bei 1:0.

 

Lyderiai. Neabejotinas „Sūduvos“ lyderis Tomas Radzinevičius ne veltui įsikūręs „Smscredit.lt A lygos“ snaiperių sąrašo viršūnėje. Vieną geriausių sezonų savo karjeroje žaidžiantis 34-erių marijampolietis šiame sezone jau yra pelnęs 28 įvarčius bei atlikęs dvylika rezultatyvių perdavimų komandos draugams. Daugiau rezultatyvių perdavimų už „sūduvietį“ yra atlikęs tik „Trakų“ saugas Jurijus Mamaevas.

 

Ne geriausi prisiminimai apie T. Radzinevičių išlikę ir „Atlantui“. Rugsėjo viduryje vykusiose „Sūduvos“ ir uostamiesčio ekipos rungtynėse marijampolietis du kartus siuntė kamuolį į varžovų vartus bei atliko rezultatyvų perdavimą rezultatą išlyginusiam Ernestui Veliuliui.

 

Čempionato viduryje, kuomet „Atlanto“ lyderis Andrėjus Paniukovas išvyko rungtyniauti Prancūziją, lyderio rolę perėmė kitas klaipėdiečių legionierius iš Rusijos Maksimas Maksimovas. Puolėjo bei saugo pozicijose rungtyniauti galintis dvidešimtmetis futbolininkas yra pelnęs devynis įvarčius bei atlikęs penkis rezultatyvius perdavimus.

 

Praradimas. Savaitės pradžioje „Atlantas“ sužaidė kontrolines rungtynes su antrąją vietą čempionate užsitikrinusia „Trakų“ vienuolike. Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0, tačiau „Atlanto“ oficialus puslapis Facebook paskyroje paskelbė, jog sunkią traumą patyrė bei rungtyniauti šeštadienį negalės pagrindinis klaipėdiečių vartų sargas Mindaugas Malinauskas.

 

Lemiamos rungtynės kovoje dėl trečiosios vietos vyks lapkričio 28-ąją, Klaipėdos dirbtinės dangos stadione. Rungtynių pradžia 13 valandą.