Paskutinėmis minutėmis praleisti įvarčiai paliko be taškų

Paskutinėmis minutėmis praleisti įvarčiai paliko be taškų

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ vyko centrinės 31-ojo turo rungtynės. Dramatiškoje jų pabaigoje „Panevėžys“ pelnė du įvarčius ir iškovojo pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ 2:0 (0:0).

Alyga.lt

Susitikime aukštesne pavara startavo naujojo trenerio Gino Lettieri vadovaujami panevėžiečiai. Jau antrą minutę baudos aikštelėje atsilaisvinęs Nasko Milevas iš artimo atstumo pataikė į virpstą.

Vėliau „Panevėžys“ kontroliavo padėtį aikštėje ir surengė nemažai ambicingų atakų. 30 minutę po svečių klaidos vieną realiausių galimybių įmušti turėjo Elivelto, bet vartininkas Tomas Švedkauskas įspūdingai išgelbėjo savo vartus. Į tai svečiai atsakė pavojingu Danilo Kondrakovo šūviu, kurį sustabdė Rafaelis Broetto.

Antrajame kėlinyje „Sūduvai“ pavyko išlyginti žaidimą. Miguelio Moreiros auklėtiniai kokybiškiau atakavo, o taip pat neleido varžovams dominuoti prie jų baudos aikštelės. Visgi, kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, „Panevėžys“ tarė paskutinį žodį.

Šeimininkų pergalės kalviu tapo Jeffrey Sarpongas. Legionierius ketvirtą pridėto laiko minutę baudos aikštelėje puikiai pasinaudojo Ulysse Diallo perdavimu nuo galinės vartų linijos ir užtikrintai įmušė įvartį. Vos po kelių minučių olandas kontratakoje pasižymėjo antrą kartą.

„Panevėžys“ (50 tšk.) nutraukė keturių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir pakilo į trečią lentelės vietą. „Sūduva“ (48 tšk.) liko penktoje pozicijoje.