Paskutinė repeticija – su Latvijos „Jelgava“

Paskutinė repeticija – su Latvijos „Jelgava“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 14 val. sužais paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš 2024 metų sezoną. Mūsų komandos varžove bus dar viena ekipa iš Latvijos – „Jelgava“.

Jelgavos komanda jau sužaidė 5 kontrolines rungtynes. Laimėti per jas pavyko tik sausio 31 d., kai gal kiek netikėtai 3:1 buvo įveikta Estijos čempionė Talino „Flora“.

Visos kitos kontrolinės rungtynės buvo pralaimėtos. Sausio 16 d. buvo nusileista estų „Nomme Kalju“ 0:2, vasario 5 d. Talino „Kalev“ – 2:3, vasario 9 d. „Panevėžiui“ – 1:3, o vasario 17 d. estų „Paide“ – 0:1.

Su „Jelgava“ į Marijampolę turėtų atvykti prie šios komandos neseniai prisijungęs buvęs „Sūduvos“ saugas Glebas Kliuškinas.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš paskutiniąsias kontrolines rungtynes papasakojo, kad šią savaitę komanda atliko fizinio pasirengimo testus.

„Reikėjo įvertinti vyrų fizinę būklę ir savo darbo rezultatus – ar einame gera linkme, ar reikia kažką truputį keisti. Galiu pasakyti, kad testų rezultatais likau patenkintas, – sakė treneris. – Treniruotėse jau detaliau gludiname žaidimo elementus, tad bus įdomu pažiūrėti, kaip tai atsispindės aikštėje. kaip esame pasirengę sezonui, iki kurio pradžios beliko savaitė. Laukia tikrai pajėgus varžovas, pernai sužaidęs gerą sezoną Latvijos čempionate, bus įdomu.“

„Sūduvos“ rungtynes su „Jelgava“ tiesiogiai transliuos Marijampolės televizija.

Lietuvos „Topsport A lygos“ sezoną „Sūduva“ pradės kovo 1 d. 19 val. rungtynėmis namie su „Šiauliais“.