Panevėžyje – lygiosios 0:0

Dviejų iš „Optibet A lygos“ favoritų tarpusavio akistatoje stipresnė komanda nepaaiškėjo – 10-ojo turo susitikime Marijampolės „Sūduva“ išvykoje su „Panevėžiu“ išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Alyga.lt

Sekmadienio rungtynės prasidėjo gana atviru žaidimu, abi komandos iškart ėmė ieškoti kelių varžovų vartų link, visgi šimtaprocentinių progų nesusikūrė nė viena pusė.

Vėliau žaidimas kiek aprimo ir veiksmas daugiausiai virė aikštės viduryje. Kėliniui artėjant link pabaigos, bene geriausią galimybę turėjo šeimininkų puolėjas Sebastianas Vasquezas, tačiau jo smūgis iš baudos aikštelės prieigų sudrebino „Sūduvos“ vartų skersinį.

Po pertraukos nė viena komanda ir vėl neturėjo ryškios žaidybinės persvaros – abi komandos bandė ilgiau palaikyti kamuolį, tačiau nė vienai iš jų nepavyko iš to išpešti kažko apčiuopiamo.

Po šio mačo „Sūduva“, savo sąskaitoje turinti 22 taškus, liko vienvalde lygos lydere.

Kitame ture marijampoliečiai išvykoje žais su Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ ekipa.