P. Paiva: „Svarbiausia – ugdyti žaidėjus pagrindinei komandai“

P. Paiva: „Svarbiausia – ugdyti žaidėjus pagrindinei komandai“

Teisės žaisti I lygoje siekiančios Marijampolės „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva sako, kad jauniesiems futbolininkams dabar yra labai naudinga treniruotis kartu su pagrindinės ekipos nariais.

2020-aisiais B ekipa rungtyniavo II lygos Pietų zonos čempionate ir jame užėmė 5-ąją vietą.

„Kol kas apie B komandą nėra ką daug kalbėti, tačiau rengiamės žaisti I lygoje, – sakė ekipos vyriausiasis treneris portugalas Pedro Paiva. – Kol kas didžiausias pasikeitimas nuo pernai yra glaudesnis ryšys su pagrindine komanda.“

Kol „Sūduvos“ pirmoji ekipa nėra pilnai sukomplektuota dalis B ekipos narių treniruojasi su ja. Pirmąjį jėgų pasitikrinimą abi marijampoliečių komandos surengė sausio 24 dieną, kai sužaidė tarpusavio rungtynes (3:0 laimėjo pagrindinė komanda). Po savaitės nemažai jaunųjų futbolininkų žengė į aikštę ir per „Sūduvos“ rungtynes su Kauno „Hegelmann Litauen“.

„Tai, kad dalis antrosios komandos narių treniruojasi su pagrindiniais žaidėjais ir žaidžia per kontrolines rungtynes, jiems yra labai naudinga. Tai yra ir gera patirtis, ir papildoma motyvacija“, – teigė treneris.


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


Kalbėdamas apie 2021-ųjų sezoną, portugalas minėjo ne vietas turnyro lentelėje.

„Tikiuosi, kad žaisime I lygoje ir būsime joje konkurencingi, – sakė P. Paiva. – Komandos pagrindas išliks tas pats, tačiau tikiuosi, kad prie mūsų prisijungs ir naujų talentingų žaidėjų. Bet kuriuo atveju, svarbiausia mūsų užduotis yra dėti visas pastangas ugdant žaidėjus pagrindinei komandai. Tą ir darysime.“

Po rungtynių tarp dviejų „Sūduvos“ komandų B ekipa dar susitiko su Kybartų „Sveikata“ ir baigė šį mačą lygiosiomis 0:0. Šeštadienį jaunieji marijampoliečiai „Hikvision“ arenoje priims Kazlų Rūdos „Šilą“.