P. Paiva: „Padėjome solidų pamatą ateičiai“

P. Paiva: „Padėjome solidų pamatą ateičiai“

Marijampolės „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva apibendrino komandos pasirodymą 2020 metų LFF II lygos Pietų zonos čempionate. Jame jaunieji marijampoliečiai užėmė 5-ąją vietą.

Paskutines dvejas rungtynes marijampoliečiams teko žaisti po 2 savaičių izoliacijos, tačiau vienodu rezultatu 2:1 buvo nugalėta ir Vilniaus „Tera“, ir „Kauno Žalgiris C“.

„Komandai buvo sunku iš karto po izoliacijos sužaisti 2 rungtynes per 4 dienas. Buvau daug epizodų, rodžiusių, kad žaidėjai nėra gerai pasirengę žaisti, tačiau buvo nuostabu matyti jų norą ir užsidegimą laimėti abejas likusias rungtynes. Kaip treneris, jais labai didžiuojuosi“, – sakė jaunuosius futbolininkus treniravęs portugalas.

P. Paiva teigė, kad darbas su B komanda šiemet buvo didelis iššūkis.

„Turiu pripažinti, kad iš pradžių mano lūkesčiai buvo didesni nei galutinis rezultatas. Vis dėlto po visko, kas nutiko šiais metais, mūsų nuveiktą darbą galime vertinti teigiamai, – kalbėjo treneris. – Darbas su šia jaunų futbolininkų grupe man buvo didelis iššūkis, tačiau manau, kad jie padarė didelę pažangą kaip žaidėjai, kaip komanda ir kaip būsimos asmenybės. Ne visi mano žaidėjai taps futbolo profesionalais, bet visi taps profesionalais savo srityse, kuriose jiems reikės darbo etikos ir atsakingumo.“

„Sūduvai B“ šį sezoną atstovavo daug itin jaunų žaidėjų, kuriems kova su subrendusių vyrų ekipomis suteikė labai daug vertingos patirties.

„Mūsų ekipai šį sezoną atstovavo net šeši futbolininkai iš U16 komandos, o du iš jų aikštėje praleido daugiausiai laiko tarp visų mūsų žaidėjų. Manau, padėjome solidų pamatą ateičiai, dabar reikės surasti balansą tarp mūsų nuveiktų gerų darbų ir trūkumų, kad kitais metais pasiektume daugiau“, – tvirtino P. Paiva.