P. Paiva lieka Marijampolėje dar metams

P. Paiva lieka Marijampolėje dar metams

Marijampolės „Sūduva“ dar metams pratęsė sutartį su B komandos vyriausiuoju treneriu iš Portugalijos Pedro Paiva.

„Likti Lietuvoje dar sezonui buvo lengvas sprendimas. Svarbiausia buvo apsibrėžti, kaip atrodys B komandos projektas kitais metais. Šis sezonas yra geras, bet reikia žengti toliau savo keliu ir kitą sezoną siekti daugiau, – sakė treneris. – Didžiuojuosi, kad mano darbas buvo įvertintas, stengsiuosi iš visų jėgų ir kitą sezoną. Aš didžiuojuosi mūsų komandos vaikinais, kai matau, kokią pažangą dauguma padarė šiemet. Turime labai jauną komandą, bet darome teisingus žingsnius, kad Lietuvos futbolas ateityje turėtų gerų žaidėjų.“

LFF II lygos Pietų zonoje rungtyniaujanti „Sūduva B“ po 15 turų turi 25 taškus ir užima 5-ąją vietą.

P. Paiva tikisi, kad jo auklėtiniai netrukus sulauks ir Lietuvos jaunųjų futbolininkų rinktinių trenerių dėmesio.

„Turime jaunų vaikinų, kurie visą sezoną II lygoje puikiai kovoja su subrendusiais vyrais, tikiu, kad jie galėtų sėkmingai kovoti dėl vietų rinktinėse“, – sakė portugalas.

28 metų treneris, prieš atvykdamas į Lietuvą, dirbo gimtinėje, dažnai derindamas klubo pagrindinės komandos trenerio darbą su akademijos techninio direktoriaus pareigomis.

Portugalijoje P. Paiva yra ėjęs vyriausiojo trenerio pareigas 3 ir 4 lygose žaidusiuose „Tourizense“, „Aguias do Moradal“, „Gafetense“ ir „Idanhense“ kubuose.