P.Leimonas grįžo į „Sūduvą” siekti pergalių

P.Leimonas grįžo į „Sūduvą” siekti pergalių

Leimonas 2

 

 

Artėjant UEFA Europos lygos atrankos turnyrui, Marijampolės “Sūduvos” futbolo klubas pradėjo sudėties stiprinimą. Į Marijampolės klubą sugrįžo “Sūduvos” – Povilas Leimonas. 28 – erių metų saugas  jau dalyvavo pirmoje „Sūduvos”  treniruotėje, po kurios pasidalino savo mintimis su fksuduva.lt portalu apie sugrįžimą į Marijampolės ekipą, artėjančias kovas bei sukauptą patirtį Lenkijoje.

 

Šiame sezone Povilas Leimonas atstovavo Katovicų GKS ekipai ir pirmoje Lenkijos lygoje sužaidė 29 – rias rungtynes bei pelnė 3 įvarčius. Paskutinį kartą Lenkijos pirmoje lygoje marijampolietis rungtyniavo 34 – ojo turo susitikime, gegužės 6 dieną, kuomet buvo iškovota pergalė namuose prieš Plocko „Wisła“. P.Leimonas aikštėje praleido visas 90 minučių, o Katovicų GKS klubas iškovojo pergalę namuose rezultatu 2:1. P.Leimonas  jau dalyvavo pirmoje „Sūduvos”  treniruotėje, po kurios pasidalino savo mintimis su fksuduva.lt portalu apie sugrįžimą į Marijampolės ekipą, artėjančias kovas bei sukauptą patirtį Lenkijoje.

 

Kokios aplinkybės pastūmėjo grįžti į „Sūduvą”?

 

Buvo kalbėta, diskutuota dėl naujo kontrakto su mano buvusiu klubu (red.  Katovicų GKS  ), bet dėl kontrakto sąlygų nebuvo galutinai susitarta, todėl įvertinęs visus pliusus ir minusus priėmiau sprendimą grįžti į „Sūduvą”.

 

Kaip vertini praleistus metus Lenkijoje?

 

Vertinu tik teigiamai, neigiamų aspektų nebuvo. Pasisėmiau gerų emocijų bei didelį bagažą patirties. Aš visada pozityviai žvelgiu į naujas patirtis.

 

Ar pavykdavo surasti laiko „SMScredit.lt A lygos” čempionatui bei „Sūduvos” rungtynių stebėjimui?

 

„Sūduvos” žaidimą ir sekdavau. Kartais taip pat žiūrėdavau Vilniaus „Žalgirio” ir „Trakų” ar „Atlanto” tarpusavio akistatas. Bet dažniausiai „Sūduvos” rungtynes stebėdavau, jeigu man nebūdavo treniruočių ar rungtynių. Visada po treniruočių skubėdavau namo stebėti gyvai „Sūduvos” rungtynių.

 

„Sūduvos” ekipai šis sezonas klostosi pakankamai sunkiai ir permainingai. Esi pirmasis žaidėjas, kuris sustiprino ekipos gretas. Ar jauti spaudimą svariai prisidėti prie ekipos rezultatų pagerėjimo ? Kokia šiuo metu klubo psichologinė būsena po lygiųjų Jonavoje?

 

Galbūt taip visi tikisi, bet nesu tas, kuris vienas išgelbės. Grįžau padėti komandai, vykdysiu visus trenerio nurodymus ir bandysiu gelbėti komandai, kuo tik galėsiu. O dėl komandos atmosferos, dar negaliu nieko kalbėti, nes tik pirma diena rūbinėje.

 

Ar su treneriu Aleksandru Veselinovičiumi turėjote pokalbį apie tavo rolę komandoje?

 

Taip, pasikalbėjome. Treneris išdėstė savo mintis apie mane, bet matysime viską eigoje, nes su treneriu dar nebuvo labai rimto pokalbio, tiesiog susitikome, pakalbėjome 20 minučių, kokias roles man numatęs. Paklausė kur man patogiau žaisti, kur geriau jaučiuosi.

 

Šiuo metu P.Leimonas yra po atostogų laikotarpio ir beveik dvi savaites praleido be sporto.

Ar pavyks pasiruošti iki akistatos su Klaipėdos „Atlantu”?

 

Esu darbštus žmogus, todėl manau, kad pavyks. Padirbėsiu papildomai, jeigu reikės. Žinoma, gal kokybiškai galėsiu sužaisti kėlinį ar pusvalandį, bet manau būsiu tinkamoje sportinėje formoje.