O. Verbicko įvartis lėmė rinktinės pergalę

Lietuvos vyrų rinktinė per kontrolines rungtynes Jerevane 1:0 nugalėjo Armėnijos komandą, o Lietuvos jaunimo rinktinė per Europos čempionato atrankos rungtynes Liubline 0:1 nusileido Lenkijos ekipai.

Palaikykite „Sūduvą“ per rungtynes Vilniuje su „Trakais“!

Vyrų rinktinėje nuo pirmųjų minučių žaidė du „Sūduvos“ futbolininkai – Algis Jankauskas ir Ovidijus Verbickas. Marijampolės komandos saugas pirmojo kėlinio paskutinę minutę ir tapo pergalingo įvarčio autoriumi.

Vėliau (62 min.) O. Verbickas buvo įspėtas, o 71 min. – pakeistas. Jau per teisėjo kompensuotą laiką į aikštę žengė ir Karolis Laukžemis.

Ketvirtasis „Sūduvos“ atstovas rinktinėje – Vaidas Slavickas – šį kartą visą mačą praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.

Jaunimo rinktinėje „Sūduvos“ saugas Giedrius Matulevičius šį kartą žaidė visas rungtynes.