O. Rommensas: „Man „Sūduvoje“ viskas patinka“

O. Rommensas: „Man „Sūduvoje“ viskas patinka“

Marijampolės „Sūduvos“ naujokas Olivier Rommensas tikisi antrojoje sezono pusėje žaisti daug, būti naudingas ir kovoti dėl titulų.

Praeitą savaitę „Sūduva“ sudarė kontraktą su 26 metų saugu iš Belgijos iki 2023 m. pabaigos.

„Klubo atstovas susisiekė su mano agentu, taip ir sužinojau, kad klubas manimi domisi, – pasakojo O. Rommensas. – Pasidomėjau „Sūduva“, komandos istorija, buvau keletui dienų atvykęs į Lietuvą. Čia stebėjau rungtynes, treniruotę ir nusprendžiau pasirašyti sutartį.“

„Sūduvos“ naujokas yra Eindhoveno PSV auklėtinis ir iki šiol visą karjerą žaidė Nyderlanduose. 2016-aisiais iš PSV saugas persikėlė į Bredos NAC, o nuo 2019-ųjų žaidė „TOP Oss“ ekipoje.


UEFA EUROPOS KONFERENCIJŲ LYGA

07.08 19:00 „SŪDUVA“ – „VALMIERA“

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!


Apie Lietuvos lygą saugas žinojo mažai, tačiau žinojo, kokios komandos pastaraisiais metais kovojo dėl titulo.

„Žinojau, kad „Sūduva“ ir „Žalgiris“ yra stipriausios komandos, tačiau tik tiek. Prieš pasirašydamas sutartį susisiekiau su vienu Lietuvoje žaidžiančiu draugu, jis papasakojo daugiau“, – kalbėjo belgas.

Anot futbolininko, pirmosios dienos būnant „Sūduvos“ nariu prabėgo gerai, komanda jį puikiai priėmė.

„Čia yra geras stadionas, gera aikštė, man viskas patinka“, – dėstė O. Rommensas.

Saugas teigė, kad mėgstamiausios jo pozicijos aikštėje yra vadinamosios 8-ojo bei 10-ojo numerio.

„Galiu žaisti visose saugų grandies vietose, jei to reikės treneriui. Tačiau man labiausiai patinka žaisti 8-ojo arba 10-ojo numerio pozicijose, – pasakojo „Sūduvos“ naujokas. – Marijampolėje noriu ir tikiuosi žaisti kuo daugiau ir geriau. Visa komanda nori laimėti čempionatą, galbūt – taurę ir kuo geriau pasirodyti UEFA Europos Konferencijų lygoje. Stengsiuosi prisidėti.“

Žygį UEFA Europos Konferencijų lygoje „Sūduva“ pradės jau šį vakarą, kai Marijampolės „Hikvision“ arenoje susikaus su „Valmiera“ (Latvija). Aistruoliai bilietus į šias rungtynes gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje arba stadiono kasoje prieš rungtynes.