Nukeltos „Sūduvos“ paskutinio turo rungtynės

Nukeltos „Sūduvos“ paskutinio turo rungtynės

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastųjų atvejų komitetas (NAK) gavo Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga prašymą nukelti spalio 31-ąją Vilniuje turėjusias vykti 20-ojo čempionato turo rungtynes tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“.

lff.lt

Priimtas sprendimas patenkinti A lygos valdybos nuotoliniame susirinkime klubų suformuluotą prašymą ir komandas įpareigoti sužaisti rungtynes iki lapkričio 8 d. imtinai.

„Gavome informaciją iš Marijampolės „Sūduvos“ ekipos apie izoliuotus žaidėjus, jiems atliktus COVID-19 testus bei vieną gautą teigiamą testo rezultatą. Trečiadienį visai likusiai komandai ir personalui bus atlikti testai ir gavę rezultatus matysime realią situaciją, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Be jokios abejonės, paskutinės sezono rungtynės sukėlė didžiulį susidomėjimą, nes jų metu turėjo spręstis šalies čempionų titulas, tačiau vėlgi, negalime rizikuoti.

Dėkojame klubams už supratingumą šiuo sudėtingu laikotarpiu ir tikime, kad sezoną galėsime baigti be nesklandumų. Ne kartą minėjau, jog žaidėjų ir sirgalių saugumas yra mūsų aukščiausias prioritetas, todėl darysime viską, kad galėtume juos apsaugoti.“

Numatoma, kad „Sūduvos“ rungtynės Vilniuje su „Žalgiriu“ bus žaidžiamos lapkričio 8 dieną 15 val.