Nesėkmingas trečiasis ratas nulėmė permainas „Sūduvos” klube

Nesėkmingas trečiasis ratas nulėmė permainas „Sūduvos” klube

 

Šiandien finišuoja trečiasis Lietuvos futbolo aukščiausiosios lygos ratas ir visos 10 čempionate dalyvaujančių komandų tarpusavyje yra sužaidusios po 3 kartus ( po 27 rungtynes ).

 

Po trečiojo rato buvo surengtas futbolo klubo „Sūduva” susirinkimas, kuriame iš savo pareigų atsistatydino vyriausiasis komandos treneris Darius Gvildys, dirbęs klube nuo 2012 metų vasaros. Savo postą taip pat paliko administratorius Romualdas Švedkauskas.

 

Marijampolės „Sūduvos” ekipa trečiajame rate patyrė tik vieną pralaimėjimą, tačiau net 6 kartus sužaidė lygiosiomis, o pergalę iškovojo tik dukart. Taigi Marijampolės klubas į savo sąskaitą įsirašė 12 taškų ir solidžia persvara atsiliko nuo tiesioginių konkurentų kovoje dėl medalių. „Kruojos”, „Trakų” ir „Atlanto” komandos trečiajame rate surinko atitinkamai 19, 17 ir 16 taškų.

 

Į akis „krito” ir „Sūduvos” komandos ne rezultatyvumas – nors Marijampolės per 9 rungtynes praleido tik 5 įvarčius ( 2 vieta po „Žalgirio”, kuris praleido 2 ), tačiau į varžovų vartus įmušė vos 8 kartus ir pagal šį rodiklį aplenkė tik Alytaus „Dainavos” komandą.

 

Fksuduva.lt paprašė komandos kapitono Tomo Radzinevičiaus įvertinti trečiąjį šio čempionato ketvirtį ir išskirti priežastis, lėmusias tokį blankų komandos žaidimą.

 

– Šiandien baigėsi trečiasis „Smscredit.lt A lygos” ratas. Kaip jį įvertintum?
– Ką galiu pasakyti..? Trečiąjį ratą vertinu labai prastai. Kaip antrajame rate buvome geriausia komanda, taip trečiajame turbūt prasčiausia…

 

– Kokios priežastys lėmė tokį prastą žaidimą? Kaip situacijai gali atsiliepti D.Gvildžio atsistatydinimas?
– Labai sunku pasakyti, kokios priežastys tai lėmė. Rato pradžioje galbūt trūko sėkmės, o vėliau tapo sunku siekti rezultatų psichologiškai. Sunku prognozuoti, kaip viską paveiks trenerio atsistatydinimas.

 

– Iki čempionato pabaigos liko 9 rungtynės, o komandą nuo prizinės vietos skiria 7 taškai. Ar komandai dar liko vidinių jėgų, ambicijų siekti kilti aukštyn?
– Norėčiau, kad vyrams užtektų jėgų lipti iš šios duobės. Pirmiausia reikia kuo greičiau atsigauti psichologiškai. Jau sekančiose rungtynėse Gargžduose privalome viską perlaužti į gerąją pusę. 7 taškai nėra nepanaikinamas atsilikimas, tačiau beveik nebegalima klysti – privalome rinkti pergales.

 

– Tau pačiam 3 ratas taip pat nebuvo sėkmingiausias – jo metu nepelnei nė vieno įvarčio. Ar šiame sezone dar galime tikėtis pamatyti tave geresnės sportinės formos?
– Duok Dieve, kad sportinė formą gerėtų. Per visą mano karjerą turbūt nėra buvę to, kad tiek rungtynių neįmuščiau įvarčio. Stengsiuosi pralaužti ledus, kad įvarčius pradėčiau mušti aš ir visa komanda. Progų atrodytų turime, bet koją kiša realizacija.
Treniruotėse viskas pavyksta kur kas geriau, tačiau atėjus rungtynėms viskas apsiverčia. Galbūt turime perdaug noro, neišlaikome šaltų nervų? Esamoje situacijoje nebelieka nieko, kaip iš visų jėgų kovoti likusiose rungtynėse ir žiūrėti, kuo gi viskas pasibaigs.