Ne vien „Atlantui” reikia taškų …

Ne vien „Atlantui” reikia taškų …

Klaipėdos stadione kartais galima išgirsti smagią dainušką: „Atlantas” turi laimėt, „Atlantui reikia taškų…” Skamba įtikinamai, bet reikalas tame, kad ne vien klaipėdiečiams tų taškų reikia ir tikrai ne vien jie nori laimėti .

 

 

Be abejo, centrinė dešimtojo A lygos turo dvikova vyks uostamiestyje, kur susikaus rimti pretendentai į čempionato medalius – „Atlantas” ir Marijampolės „Sūduva”. Pastaraisiais metais būtent šios ekipos dažniausiai konkuruodavo kovose dėl bronzos medalių, na o sprendžiant pagal šių pirmenybių startą, abiejų ekipų apetitas išaugęs.   

 

 

Prieš rungtynes Klaipėdoje savo mintimis sutiko pasidalinti vienas kertinių šių metų „Sūduvos” žaidėjų Povilas Leimonąs.

 

 

„Atlantas” jau eilę metų laikosi panašaus žaidimo braižo. Tas pats treneris, turbūt nusistovėjusi pasiruošimo, treniruočių metodika, dauguma žaidėjų jau ne pirmus metus dirba kartu. Be abejo, didelis pastiprinimas – Andrejus Paniukovas, kuriam atėjus, atakuojantis „Atlanto” potencialas ženkliai sustiprėjo”,- apibūdino šios dienos varžovus Povilas.

 

 

Beje, nors „Sūduva”- viena iš rezultatyviausių pirmenybių komandų, būtent „Atlantas” yra vieninteliai, kurių vartai šiame sezone kol kas marijampoliečiams yra „užrakinti”. Kita vertus, ir „Atlantas” yra vienintelė komanda, neįmušusi į „Sūduvos” vartus. Povilas šių statistinių rodiklių nesureikšmino. „Visos serijos turi savybę baigtis. Gal net ir po šio vakaro. Šiemet iš tikrųjų įmušame ganėtinai daug. Neturime aiškiai išreikšto atakų lyderio, bet įmušti gali bet kuris komandos žaidėjas. Daug kalbama apie mūsų gynėjų rezultatyvumą, bet tai irgi nesunkiai paaiškinama – standartinės situacijos, netikėti pasijungimai į atakas,- visa tai šlifuojame treniruočių metu”.

 

 

Žaidėjas ypatingai nesureikšmina asmeninių įvertinimų, pvz., įtraukimo į simbolinę turo rinktinę.

 

 

„ Turo rinktinės ir pavadinimas – simbolinė, kartais gal ir ne visai aiškūs būna kriterijai išrinkimo, bet šiaip tai – toks smagus, savotiškas žaidimas, gal labiau orientuotas į komandų sirgalius. Išvysti savo pavardę gražiame kontekste, kartu su kitais lygos žaidėjais – malonu, bet tikrai nevertinu to ypač rimtai ir įtakos mano žaidimui tai neturi. Kur kas svarbesni yra komandiniai pasiekimai” – užbaigė pokalbį Povilas.

 

 

 

Kartu su Povilu ir visais „Sūduvos“ sirgaliais nekantriai laukiame rungtynių!

 

 

2017.05.04, Ketvirtadienis, Klaipėdos dirbtinės dangos aikštė

20:00  Klaipėdos „Atlantas“ – Marijampolės „Sūduva

Tiesioginė rungtynių transliacija – www.futbolo.tv

 

 

Naglis Miknevičius