Namie patirtas pralaimėjimas

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 17 turo rungtynes namie pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“ 0:5 (0:2). Tai buvo pirmasis vyr. trenerio Miguelio Moreiros pralaimėjimas vadovaujant Marijampolės komandai.

Per pirmą mačo pusvalandį abi ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė – Xabi Auzmendi smūgis galva bei Oliverio Buffo bandymas skriejo pro šalį.

Deja, lygiai besiklosčiusiame mače blykstelėjo Nicolasas Gorobsovas, 37 min. smūgiu kaire koja iš maždaug 30 metrų pelnęs įvartį.

Tai nebuvo paskutinis smūgis „Sūduvai“ iki pertraukos – 42-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Renanas Oliveira.

Antrąjį kėlinį „Sūduva“ pradėjo aktyviai ir išsiskyrė pavojingu Saido Hamuličiaus smūgiu, kai kamuolys skriejo greta virpsto. „Žalgirio“ gretose efektingai per save mušė Oliveris Buffas – tada T. Švedkauskas sužaidė solidžiai.

Šeimininkų entuziazmas buvo nuslopintas 64-ąją minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Francis Kyeremeh surado Fabieną Ourega, kuris taikliai smūgiavo galva. Tai nebuvo pabaiga: 80-ąją ir 85-ąją minutėmis F. Kyeremeh pats atliko du taiklius smūgius bei džiaugėsi dubliu.

Su 25 taškais savo sąskaitoje likusi „Sūduva“ toliau lygoje užima penktąją vietą. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais liepos 2 d. išvykoje su „Jonava“.