Namie patirtas pralaimėjimas

Namie patirtas pralaimėjimas

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 25 turo rungtynes namie nusileido Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ 1:2 (0:0).

Pirmame kėlinyje daug įsimintinų epizodų nenutiko: dėl traumos aikštę buvo priverstas palikti Romainas Habranas, o pavojingą Nicolas Gorobsovo baudos smūgį atrėmė Ignas Plūkas.

Po pertraukos žaidimas klostėsi panašia vaga, tačiau 70 min. „Hegelmann Litauen“ futbolininkai sugebėjo perimti iniciatyvą. 73-iąją minutę svečiai išsiveržė į priekį – po dėkingo rikošeto kamuolys atšoko Viliui Armanavičiui, kuris savo šansu pasinaudojo.

Šeimininkai pagrindiniam laikui artėjant į pabaigą turėjo puikų šansą atstatyti pusiausvyrą, tačiau Jordanas N’Kololo iš geros padėties nepataikė į vartus.

Netrukus krito antrasis įvartis į šeimininkų vartus – po greitos atakos ir Klaudijaus Upsto perdavimo iš dešiniojo krašto įvarčiu džiaugėsi Nauris Petkevičius.

Šeimininkai dar kilo į lemiamą šturmą, tačiau per vėlai. Ketvirtą pridėto laiko minutę J. N’Kololo įspūdingu akrobatišku smūgiu sušvelnino rezultatą, bet tai buvo viskas, ką pavyko pasiekti.