Nacionalinės ir U-21 rinktinių tvarkaraščiai

Nacionalinės ir U-21 rinktinių tvarkaraščiai

 

„Smscredit.lt A lygoje” prasidėjus pertraukai, klubai išsiuntė savo futbolininkus į Lietuvos rinktines. Marijampolės „Sūduvos” futbolininkų gretos Lietuvos nacionalinėje ir U-21 rinktinėse šįkart yra itin gausios.

 

Į Lietuvos nacionalinę rinktinę buvo pakviesti du „sūduviečiai” – 22 metų saugas Karolis Chvedukas bei 26 – erių metų rinktinės debiutantas Nerijus Valskis.

 

Į reprezentacinę šalies rinktinę sugrįžo ir visą karjerą Marijampolėje praleidęs bei šių metų rugpjūčio pabaigoje į Lenkijos „Widzew” komandą išvykęs Povilas Leimonas.

 

Į U-21 komandą buvo pakviesti net 5 „Sūduvos” atstovai. Tai gynėjai Vilmantas Bagdanavičius, Darius Isoda bei Tomas Snapkauskas, saugas Povilas Kiselevskis ir kineziterapeutas Nerijus Stepanauskas. Tiesa, V.Bagdanavičiaus žaidimas rinktinėje spręsis po medicinių tyrimų. Futbolininkas dėl traumos negalėjo baigti ir paskutinių „Sūduvos” rungtynių su Panevėžio „Ekranu”.

 

1994 metais gimęs P.Kiselevskis kvietimo į Lietuvos U-21 rinktinę sulaukė pirmą kartą, o jo kolegos V.Bagdanavičius, D.Isoda ir T.Snapkauskas jau turi patirties žaidžiant U-21 komandoje.

 

Tradiciškai U-21 rinktinėje bus ir Italijoje rungtyniaujantis marijampolietis vartininkas Tomas Švedkauskas.

 

Lietuvos vyrų rinktinė į treniruočių stovyklą rinksis nuo spalio 7-osios Vilniuje. Spalio 11 d. 18:30 LFF stadione lietuviai žais su Latvija, o spalio 15 d. 20:00 Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno stadione – su Bosnija ir Hercegovina.

 

U-21 komanda taip pat sužais dvejas rungtynes, tiesa, abu mačai vyks išvykose. Spalio 11 dieną 16 val. Bangoro mieste lietuviai susitiks Velso rinktine. Po keturių dienų Lietuvos U-21 rinktinės Ipsviče lauks dvikova su bendraamžiais iš Anglijos.

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.