N. Gorobsovas: „Svarbu tęsti mūsų gerą seriją“

N. Gorobsovas: „Svarbu tęsti mūsų gerą seriją“

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 18 val. per „Optibet A lygos“ rungtynes „Hikvision“ futbolo arenos manieže priims Vilniaus „Riterius“, o komandos saugas Nicolas Gorobsovas tikisi, kad marijampoliečiams pavyks pratęsti sėkmingų rungtynių seriją.

Per balandį „Sūduva“ sužaidė 7 rungtynes. Teko žaisti kas 3-4 dienas, tad komandos treneriai stengėsi surasti galimybių žaidėjams suteikti poilsio. Vieninteliai du futbolininkai, kurie per šias visas rungtynes žaidė nuo pirmo iki paskutinio teisėjo švilpuko buvo vartininkas Makis Giannikoglou ir atraminis saugas N. Gorobsovas.

Argentinietis balandį įmušė baudinį į Vilniaus „Žalgirio“ vartus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Per pastarąsias rungtynes su Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ vienintelis įvartis į varžovų vartus taip pat krito po N. Gorobsovo atliko kampinio.

„Mums šios rungtynės buvo labai sunkios, ypač pirmajame kėlinyje neradome savo žaidimo. Tačiau po pertraukos tvirtai perėmėme kontrolę ir viskas susitvarkė. Labai džiaugiuosi, kad iškovojome 3 taškus. Tai yra svarbiausia“, – sakė N. Gorobsovas.

Kalbėdamas apie pirmąsias 10 rungtynių, po kurių „Sūduva“ yra „Optibet A lygos“ lyderė, saugas išskyrė du mačus.

„Manau, kad nuo sezono pradžios mes žingsnis po žingsnio tobulėjame, – tvirtino argentinietis. – Geriausiomis rungtynėmis pavadinčiau mačą Vilniuje su „Žalgiriu“. Tuomet iškovojome labai svarbius 3 taškus. Taip pat geros buvo rungtynės namie su Alytaus „Dainava“, kai pavyko greitai įmušti 3 įvarčius ir vėliau kontroliuoti rungtynių eigą.“

N. Gorobsovas ne tik žaidžia be keitimų, bet ir yra vienas naudingiausių „Sūduvos“ žaidėjų pagal statistinius rodiklius.

„Be abejo, džiaugiuosi gerais statistiniais rodikliais, bet svarbiau yra, kad komanda sėkmingai renka taškus. Jei pralaimėtume, asmeninė statistika būtų bevertė, – sakė futbolininkas. – Fiziškai jaučiuosi gerai, žaisti kas 3-4 dienas nėra lengva, bet mes esame profesionalai – turime treniruotis ir žaisti tiek, kiek reikia.“

Trečiadienį „Sūduvos“ laukia pirmasis šiais metais oficialus susitikimas su „Riteriais“. Marijampoliečiai šiuo metu nepralaimi jau 9 rungtynes iš eilės, o atsigavę po nesėkmingos sezono pradžios sostinės atstovai sukūrė savo 5 iš eilės nepralaimėtų mačų seriją. Į ją patenka per prieš „Panevėžį“ 2:0 ir lygiosios su „Žalgiriu“ 1:1.

„Vėl turėjome tik keletą dienų pasiruošti rungtynėms, tačiau tokioje pačioje padėtyje yra ir varžovai. Laukia dar vienos sunkios rungtynės, bet tikiuosi, kad mums pavyks pratęsti savo sėkmingų rungtynių seriją“, – teigė N. Gorobsovas.