N. Gorobsovas: „Esu įmušęs labai panašiai, bet šis įvartis – gražesnis“

N. Gorobsovas: „Esu įmušęs labai panašiai, bet šis įvartis – gražesnis“

Marijampolės „SŪduvos“ naujokas Nicolas Gorobsovas savo naujosios komandos gerbėjams prisistatė įspūdingai – jau 2-ąją rungtynių su Vilniaus „Riteriais“ (7:1) minutę galingu tolimu šūviu pasiuntė kamuolį į vartus.

„Džiaugiuosi savo pirmuoju įvarčiu, mums tai buvo geros rungtynės ir gera pergalė. Labai smagu, kad taip susiklostė pirmosios mano rungtynės Lietuvoje, – sakė argentinietis. – Kalbant apie patį įvartį… Sustabdžiau kamuolį, smūgiuoti reikėjo labai greitai, kol nespėjo prišokti varžovai. Pavyko pataikyti beveik į pačią devyniukę. Smagu.“

Atraminio saugo pozicijoje žaidžiantis futbolininkas nėra iš tų, kurie muša įvarčius nuolat. Tačiau N. Gorobsovas gali prisiminti vieną savo įvartį, kuris buvo gana panašus į ką tik įmuštą Marijampolėje.


„Pastarąjį kartą įmušiau prieš metus Rumunijoje, o panašų įvartį esu pelnęs per rungtynes su Krajovos „Universitatea“. Vis dėlto manau, kad šis, pelnytas Marijampolėje, yra gražesnis“, – nusišypsojo saugas.

„Sūduvos“ ekipoje N. Gorobsovas debiutavo per Europos lygos atrankos rungtynes Suomijoje. Tiek tada, tiek per mačą su „Riteriais“ argentinietis aikštėje praleido po valandą.

„Pastarąjį kartą oficialias rungtynes žaidžiau rugpjūčio pradžioje, tad man reikia laiko. Žingsnis po žingsnio viskas bus tik geriau, tačiau kol kas 60 min. aikštėje, manau, yra užtektinai“, – kalbėjo futbolininkas.


SPALIO 4 D. 14 VAL. SŪDUVOS KARŠTO DERBIS: MARIJAMPOLĖS „SŪDUVA B“ – KYBARTŲ „SVEIKATA“


Kitas rungtynes „Sūduva“ žais šeštadienį 17 val. išvykoje su „Panevėžiu“. A lygos turnyro lentelėje pirmaujantys marijampoliečiai po 16 rungtynių turi 38 taškus ir 2 taškais lenkia vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“.