N. Gorobsovas: apie „Sūduvą“, laukiantį „Panevėžį“ ir Argentiną pasaulio čempionato finale

N. Gorobsovas: apie „Sūduvą“, laukiantį „Panevėžį“ ir Argentiną pasaulio čempionato finale

Marijampolės „Sūduvos“ atraminis saugas Nicolas Gorobsovas prieš rungtynes išvykoje su „Panevėžiu“ teigė, kad laukia sunkios rungtynės, kokios visada būna susitinkant su Aukštaitijos sostinės ekipa.

„Optibet A lygos“ čempionate „Sūduva“ turi 61 tašką iš 8 taškais lenkia dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“.

Sekmadienį 13 val. marijampoliečiai žengs į aikštę Panevėžyje, kurio komanda turi 50 taškų ir šiuo metu lygoje užima 4-ąją vietą.

„Šiuo metu gerai jaučiamės, sužaidėm keletą gerų rungtynių, tad viskas atrodo tvarkoje. Manau, šiuo metu esame geriausios sportinės formos šį sezoną, ji tikrai pagerėjo po kovų UEFA Europos Konferencijų lygoje, – kalbėjo vienas naudingiausių „Sūduvos“ žaidėjų N. Gorobsovas. – Vis dėlto atsipalaiduoti jokiu būdu negalime. Važiuojame į Panevėžį, o žaisti su jo komanda visada būna labai sunku. Jie turi labai gerų žaidėjų, kurie visada sukurs sunkumų.“

Šiemet „Sūduva“ ir „Panevėžys“ susitiko jau tris kartus. Kovo 7-ąją per pirmąsias sezono rungtynes Marijampolėje 1:0 laimėjo svečiai, balandžio 25-ąją Aukštaitijoje sužaista lygiosiomis 0:0, o rugpjūčio 7-ąją „Hikvision“ arenoje „Sūduva“ nugalėjo 3:0.

„Pastarąjį mūsų susitikimą namie laimėjome užtikrintai, tos rungtynės mums tikrai gerai pavyko. Tada gerai gynėmės, varžovams nesuteikėme beveik jokių galimybių įmušti. Stengsimės vėl būti tokie pat užsivedę, susikaupę ir pelnyti mums labai svarbius bei reikalingus taškus“, – teigė argentinietis.

Paklaustas apie susidomėjimo bangą sukėlusį Keisuke Hondos atvykimą į „Sūduvą“, futbolininkas sakė, kad Japonijos futbolo žvaigždė yra kuklus, paprastas žmogus.

„Jis yra labai geras, ramus žmogus, – sakė N. Gorobsovas. – Iš to, kaip jis elgiasi su kamuoliu, akivaizdu, kad tai yra labai aukšto lygio žaidėjas. Tiesiog jis keletą mėnesių nežaidė rungtynių, todėl jam reikia šiek tiek daugiau laiko. Manau, po 2-3 savaičių jis bus pasirengęs pademonstruoti geriausius savo sugebėjimus.“

Elvio Žaldario nuotrauka

N. Gorobsovas žino, kad sekmadienį dieną žais Panevėžyje, o vakarui jau yra suplanuotas vizitas į Kauną. Ten salės futbolo pasaulio čempionato finale susitiks jo gimtosios Argentinos ir Portugalijos rinktinės.

„Sūduvos“ futbolininkai yra nuolatiniai rungtynių Kaune žiūrovai, o pusfinalį tarp Argentinos ir Brazilijos kartu stebėjo N. Gorobsovas, Nacho Casesas, Serge’as Nyuiadzi, Jevgenas Jefremovas ir Xabi Auzmendi.

„Salės futbolu anksčiau nesidomėjau, bet negaliu praleisti galimybės pažiūrėti rungtynes, kai pasaulio čempionato kovos vyksta visai šalia, – kalbėjo argentinietis. – Labai džiaugiuosi, kad į finalą pateko mano šalies komanda, būtinai palaikysiu ją finale. Manau, bus labai įdomios rungtynės, kurias vėl stėbėsime kartu su visu būriu „Sūduvos“ žaidėjų. Argentina žaidžia drausmingai, jai sunku įmušti, panašiai žaidžia ir portugalai, tačiau tikiuosi, kad pasaulio čempione vėl taps mano komanda.“