Mūšis dėl pirmojo trofėjaus – su pasikeitusiu „Žalgiriu“

Mūšis dėl pirmojo trofėjaus – su pasikeitusiu „Žalgiriu“

Marijampolės „Sūduva“ per pirmąsias 2020-ųjų rungtynes dėl „Optibet“ LFF Supertaurės susitiks su principiniu varžovu Vilniaus „Žalgiriu“, kuris per šį tarpsezonį pasikeitė labai ženkliai.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


2019-aisiais vilniečiai pirmą kartą po ilgo laiko tarpo neiškovojo nė vienos taurės, o tarpusavio rungtynėse su „Sūduva“ iškovojo 1 pergalę (1:0 – A lygoje) bei patyrė net 6 pralaimėjimus (0:2 per rungtynes dėl Supertaurės, 2:4 po pratęsimo LFF taurės turnyro pusfinalyje ir 0:1, 1:3, 0:1, 1:2).

Svarbiausia permaina, kaip ir „Sūduvoje“, įvyko vyriausiojo trenerio pareigose. Sostinės ekipos vairą sausio mėnesį perėmė baltarusis Aliaksejus Baga, o jo asistentu tapo tautietis Valerijus Tarasenka.

Tuo metu klubas atsisveikino su atletinio rengimo treneriu Mariumi Čeliausku ir sporto direktoriumi Deividu Česnauskiu.

Daug permainų įvyko ir komandoje. „Žalgirį“ paliko net 9 žaidėjai: Armantas Vitkauskas, Georgas Freidgeimas, Marko Tomičius, Andrejus Cordošas, Venelinas Filipovas, Rolandas Baravykas, Victoras Perezas, Pau Moreris ir Tomislavas Kišas.

Į jų vietą atvyko vidurio gynėjai Ivanas Tatomirovičius (Zaprešičiaus „Inter“) ir Nemanja Ljubisavljevičius (Velika Goricos „Gorica“), krašto gynėjas Marko Karamarko (Koprivnicos „Slaven Belupo“), saugas Mantas Kuklys (Taldykorgano „Žetysu“) ir puolėjai Richlordas Enninas (Jūrmalos „Spartaks“) bei Davidas N’Gogas (Budapešto „Honved“).

Išskirtinį CV šioje kompanijoje turi D. N’Gogas. „Paris Saint-Germain“ auklėtinis yra atstovavęs „Liverpool“ ir mušęs įvarčius Anglijos „Premier“ lygoje. Tiesa, vėliau prancūzo karjera nesiklostė taip sėkmingai.

Po garsiojo Liverpulio klubo puolėjas atstovavo „Bolton Wanderers“, „Swansea“, Prancūzijos „Stade Reims“, Graikijos „Panionios“, Škotijos „Ross County“ ir Vengrijos „Honved“ ekipoms.


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


Šio tarpsezonio metu „Žalgiris“ sužaidė 6 kontrolines rungtynes. Per jas 2:1 buvo palaužta latvių „Valmiera“ ir 1:0 – „Jelgava“, 2:0 – lenkų „Stomil“, sužaista 0:0 su lenkų „Wigry“, o su baltarusių „Neman“ pasidalinta po pergalę rezultatu 2:0.

Rungtynės dėl Supertaurės šeštadienį Vilniaus „Sportimos“ manieže prasidės 18 val.