Metas revanšui: ketvirtadienį atvyksta ispaniškasis „Utenis“

Metas revanšui: ketvirtadienį atvyksta ispaniškasis „Utenis“

Ketvirtadienį nuo 18 val. Marijampolės „Sūduvos“ aistruoliai „Arvi“ futbolo arenoje stebės kovą be kompromisų dėl 3 taškų A lygos čempionate. Mūsų ekipa priims Utenos „Utenį“, kuriam pastarojo susitikimo metu buvo pralaimėjusi.

Marijampolės ir Utenos komandos šį sezoną susitiko 3 kartus. Pirmasis įvyko balandžio 9-ąją Visagine ir baigėsi tvirta „Sūduvos“ pergale rezultatu 4:2. Marijampoliečiai po Henrio Ndongo, Karolio Laukžemio, Algio Jankausko ir Ovidijaus Verbicko įvarčių 54 min. pirmavo 4:0, o per likusį laiką šeimininkams pavyko kiek sumažinti atsilikimą.

Kiti du „Sūduvos“ ir „Utenio“ susitikimai vyko pagal kitokį scenarijų. Gegužės 11-ąją Marijampolėje mūsų komanda po 34 min. Povilo Leimono pelnyto įvarčio pirmavo 1:0, bet svečiai 42 min. rezultatą išlygino. Kulminaciją rungtynės pasiekė per teisėjo pridėtą laiką, kai Pauliui Janušauskui pavyko išplėšti pergalę „Sūduvai“.

Daug kas tapo kitaip liepos 23-ąją per rungtynes Utenoje. Mūsų komanda į varžovų teritoriją atvyko po puikių pergalių Europos lygoje prieš Soligorsko „Šachtior“ ir „Liepaja“ komandas bei galvodama apie artėjančią dvikovą su „Sion“. Nuo antrojo mačo su Liepojos komanda tuomet buvo praėję tik 3 dienos, tiek pat jų buvo likę ir iki susitikimo su Siono ekipa. Tad  „Sūduvos“ treneriai rungtynėms su „Uteniu“ pasirinko eksperimentinę komandos sudėtį ir daugumai lyderių leido pailsėti.

Tuo metu „Utenis“ prieš trečiąją dvikovą su „Sūduva“ pasikeitė iš pagrindų – buvo atsisakyta beveik visų lietuvių paslaugų, o į jų vietą pakviestas didelis būrys legionierių iš ispanakalbių šalių.

Trečioji „Utenio“ ir „Sūduvos“ dvikova pateko į Lietuvos futbolo istoriją kaip pirmoji, kurioje viena komanda – „Utenis“ – nuo pirmųjų minučių į aikštę neįleido nei vieno lietuvio.

Deja, šios rungtynės baigėsi Utenos legiono pergale rezultatu 1:0.

Tad šis ketvirtadienis yra diena, kai „Sūduva“ iš visų jėgų stengsis revanšuotis Utenos komandai!

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. 5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Planuokite laiką ir atvykite į stadioną, nes eiti į futbolą Marijampolėje – madinga!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!