Marijampolėje vyks mokomasis futbolo projektas

Marijampolėje vyks mokomasis futbolo projektas

 

Stoke city logo

Treniruokis, auk, tobulėk su Stoke City FC

 

 

 

Anglijos futbolo klubas  STOKE CITY FC, dalyvaujantis Anglijos Barklays Premier lygoje, bendradarbiaujant su VšĮ MARIJAMPOLĖS FUTBOLO KLUBAS, š.m. birželio 16-20 dienomis organizuoja futbolo projektą Marijampolėje, kuriame kviečiami dalyvauti įvairaus profesionalumo lygio berniukai bei mergaitės nuo 5 iki 16 metų iš visos Lietuvos.

 

Siekiant pateikti daugiau informacijos apie projektą, numatomas projekto veiklas bei tikslus, š.m. balandžio 17d. (ketvirtadienis), 17.30val. rengiamas oficialus projekto pristatymas, į kurį kviečiami atvykti visi besidomintys futbolu ir norintys sužinoti daugiau apie organizuojamą projektą iš pirmų lūpų, dalyvavimo projekte sąlygas, dalyvių registraciją. Atvykusieji į projekto pristatymą turės puikią progą užduoti rūpimus klausimus pristatyme dalyvausiančiam Stoke City FC atstovui, kuris ne tik supažindins su pagrindinėmis projekto veiklomis ir numatoma programa, bet ir pasidalins patirtimi iš kitose šalyse vykdytų tokio pobūdžio futbolo projektų.

 

 

Projekto pristatymas vyks Kauno g. 125, Marijampolėje (ARVI futbolo arena pagrindinio futbolo stadiono administracinio pastato 2-ame aukšte, didžiojoje konferencijų salėje).

 

Po oficialaus projekto pristatymo daugiau informacijos apie projektą, dalyvių registracijos sąlygas bei tvarką bus galima rasti www.fksuduva.lt tinklapyje bei FK Suduva facebook profilyje.

 

 

Maloniai lauksime atvykstant!