Marijampolėje darbuosis filmavimo komanda iš Londono

Marijampolėje darbuosis filmavimo komanda iš Londono

„Betsafe LFF Supertaurės“ rungtynės kiekvienais metais sulaukia vis daugiau dėmesio. Šiais metais žiūrovai Marijampolės „Arvi“ arenoje išvys ne tik futbolininkus, kovojančius dėl trofėjaus, bet ir filmavimo komandą iš Londono. Lietuvoje artimiausiu metu bus filmuojamas reportažas UEFA kampanijai „Equalgame“ apie Močiučių futbolo reiškinį Keturvalakiuose.

Viena iš filmavimo vietų taps ir LFF Supertaurės rungtynės vasario 17 d. „Galima didžiuotis, kad Lietuvoje ne tik realizuojamos puikios masinio futbolo idėjos, bet taip pat tuo, jog jas įvertina tarptautinės organizacijos. Tai, kad UEFA nusprendė močiučių futbolą nušviesti plačiau, rodo, jog judame į priekį ir šalyje futbolą myli visi“, – džiaugsmo neslepia Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Finalo metu operatoriai fiksuos į rungtynes einančią ir jas arenoje stebinčią senjorę, futbolo entuziastę Ramutę Kartavičienę su artimaisiais – dukros šeima, anūkais.

„Tai didelis įvertinimas „Močiutės už futbolą“ judėjimui. Labai džiaugiamės, jog kiekvienais metais močiučių čempionatas susilaukia vis daugiau dėmesio ir sparčiai populiarėja. Tai tik antras kartas, kai „Equalgame“ judėjimas kurs reportažą apie moteriškos lyties atstovę. Filmavimo metu bus užfiksuoti vaizdai iš senjorų futbolo rungtynių, Ramutės Kartavičienės gyvenimo epizodai ir jos meilė futbolui“, – pasakoja masinio ir močiučių futbolo judėjimo propaguotojas Martynas Karpavičius.

„Equalgame“ –  tai futbolo judėjimas, kuris skleidžia idėją, kad futbolu gali domėtis kiekvienas, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. Verta pažymėti, jog LFF organizuojami projektai įgauna daugiau reikšmės Europoje ir sulaukia palaikymo.

Lietuvoje surengtas močiučių futbolo čempionatas „Močiutės už futbolą” taip pat įvertintas kaip vienas geriausių masinio futbolo projektų Europoje.

Supertaurės rungtynės bus žaidžiamos vasario 17 dieną, šeštadienį, pradžia – 12 valandą. Bilietai platinami internetu „TicketMarket.lt” arba „PayPost” skyriuose. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija ir TV3 Play portalas.


Bilieto kaina – 5 eurai. Žiūrovai skatinami įsigyti bilietus iš anksto, nes rungtynių dieną įėjimas brangs. Vaikams iki 18 m. ir senjorams bilieto kaina – vos 1 euras. Žmonėms su negalia įėjimas – nemokamas.

Organizuotoms moksleivių grupėms –  įėjimas taip pat nemokamas (registracija – Bilietai@lff.lt).

Kur įsigyti bilietus Marijampolėje?