Marijampolė – Metų sporto miestas

Marijampolė – Metų sporto miestas

Vilniuje įvyko 2018 metų Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų ceremonija, kurioje netrūko su Marijampole ir „Sūduva“ susijusių akcentų.

„Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas buvo nominuotas prestižinėje Metų vadybininko kategorijoje, kurioje varžėsi su NBA klubo Denverio „Nuggets“ generaliniu vadybininku Artūru Karnišovu ir buvusiu Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktoriumi Mindaugu Nikoličiumi, kuris šiemet išvyko į Kroatiją ir vadovauja „Gorica“ ekipai.

Po itin lygios kovos, visuomenės ir aštuonių ekspertų komisijos narių balsams tarp A. Karnišovo ir V. Murausko pasiskirsčius po lygiai lemiamas buvo komisijos pirmininko balsas, kuris titulą atnešė buvusiam krepšininkui.

„Sūduva“ buvo nominuota Metų profesionalaus sporto klubo kategorijoje. Čia jau gerokai ryškesnis buvo Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ pranašumas, o Lietuvos futbolo čempionams taip pat atiteko antroji vieta. Trečias liko Vilniaus lengvosios atletikos klubas „Cosma“.

Dar viena atkakli kova užsimezgė tarp Marijampolės ir Kauno renkant Metų sporto miestą. Šioje kategorijoje lemtingas buvo visuomenės balsavimas naujienų portale „Delfi“, kuriame nugalėjo ir lemiamus taškus savo miestui atnešė marijampoliečiai. Metų sporto miesto kategorijoje taip pat buvo nominuoti Klaipėda, Panevėžys, Kėdainiai ir Trakai.

Metų sporto miestui skirtą prizą iš Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininko Kęstučio Smirnovo rankų atsiėmė Marijampolės administracijos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Bajoras.