M. Ugge: „Esame gerame kelyje“

M. Ugge: „Esame gerame kelyje“

Ugge

 

Marijampolės „Sūduvos“ rytoj laukia dvikova su kovą dėl čempionų vardo tęsiančia „Trakų“ ekipa. „Riteriai“ yra gana neparanki komanda marijampoliečiams. Visas tris šio sezono dvikovas, kuriose „Sūduva“ žaidė su „Trakais“ laimėjo būtent antroje turnyrinės lentelės vietoje įsikūrę Valdo Urbono auklėtiniai. Prieš rytdienos dvikovą savo mintimis pasidalino „Sūduvos“ gynėjas iš Italijos Maximiliano Ugge.

 

„Sūduviečiai“ pastarąją sezono dalį rungtyniauja gana sėkmingai – iš 11 paskutiniųjų rungtynių marijampoliečiai laimėjo aštuonerias ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

 

„Esame gerame kelyje, bet kol kas nenuveikėme nieko svarbaus. Pažiūrėsime kaip seksis užbaigti sezoną ir tada galėsime aptarinėti rezultatus.“

 

„Smscredit.lt A lygos“ sezonas artėja link pabaigos. Visoms lygos ekipoms liko sužaist dar po septynerias rungtynes, kurios ir lems galutinę vietą turnyrinėje lentelėje.

 

„Toks futbolininkų darbas. Galbūt ir esame pavargę psichologiškai ar fiziškai, tačiau šioje sezono stadijoje tikrai niekas nepasiduos. Kovosime dėl trečiosios pozicijos ne prasčiau nei tai darėme iki šiol.“ – sakė neseniai 24-ąjį gimtadienį atšventęs M. Ugge.

 

„Sūduva“ pralaimėjo visus tris kartus, kuomet teko žaisti su „Trakais“ šiame sezone. M. Ugge teigė, jog tik vienose rungtynėse „riteriai“ buvo geresni už Marijampolės komandą, o susitikimuose Marijampolėje „Sūduvai“ vis pritrūkdavo sėkmės.

 

„Aš pamenu tik vienerias rungtynes šiame sezone, kuomet „Trakai“ buvo geresni už mus – tai antrojo rato mačas Vilniuje. Dvejose rungtynėse Marijampolėje „riteriai“ tikrai nebuvo geresnė ekipa, tačiau jiems sekėsi. Toks tas futbolas, gali susikurti vieną progą ir ją išpildyti, o kita komanda gali turėti daug gerų šansų, tačiau neįmušti.“

 

Dauguma futbolo ekspertų sezono pradžioje „Trakų“ galimybes pakovoti dėl aukščiausių apdovanojimų vertino pesimistiškai, tačiau solidžiu žaidimu „riteriai“ užtildė kritikus ir vis dar kaunasi dėl čempionų vardo.

 

„„Trakai“ mane taip pat nustebino. Pirmose sezono rungtynėse „Trakai“ skaudžiai pralaimėjo „Atlantui“ 5:1, tačiau po tų rungtynių rytdienos varžovų žaidimo kreivė tik kyla aukštyn ir jie laimi visas rungtynes iš eilės.“ – kalbėdamas apie „Trakų“ pasirodymą 2015 metų čempionate sakė M. Ugge.

 

Iki sezono pabaigos „Sūduvai“ liko sužaisti septynerias rungtynes, po kurių paaiškės ar Aleksando Veselinovičiaus auklėtiniams pavyks sugrįžti ant „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų pakylos.

 

„Kiekvienose rungtynėse turime būti susikaupę ir kautis tik dėl pergalių. Turime žaisti taip, kaip tai darome dabar. Kartais gali pasitaikyti klaidų, tačiau susikoncentravus tas klaidas galima ištaisyti. Turime kautis dėl trečiosios vietos, o ar padarėme viską gerai – pamatysime pasibaigus sezonui.“