M.Šoblinskas: „Rungtynės su „Žalgiriu“ parodys, ką nuveikėme per pertrauką“

M.Šoblinskas: „Rungtynės su „Žalgiriu“ parodys, ką nuveikėme per pertrauką“

 

??????????????????????Jau šeštadienį, liepos 26 dieną, Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai išvykoje stos į kovą su šalies čempionais VMFD „Žalgiris“ futbolininkais. Tai bus pirmosios oficialios marijampoliečių rungtynės po daugiau nei mėnesio pertraukos.

 

Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes pasikalbėjo su vienu iš komandos lyderių Mariumi Šoblinsku.

 

„Pertraukos metu ir pailsėjome, ir gerai padirbėjome. Sužaidėme dvi draugiškas rungtynes, kurių tikiuosi užteks ir esame nusiteikę kovai su „Žalgiriu“. Darbą, nuveiktą liepos menėsį, bus galima įvertinti rungtynėse Vilniuje. Iš pirmųjų susitikimų pasimokėme, kad pirmiausia turime rūpintis savo vartų saugumu, o tik vėliau žiūrėti į priekį “,-  kalbėjo M.Šoblinskas.

 

Paklautas apie komandą papildžiusius naujokus  Ilya Tsyvilko ir Carlosą Martinezą Aibarą, Marius vylėsi, jog naujieji komandos draugai padės siekti pergalių.

„Taip, neseniai mus papildė du nauji futbolininkai, kurie laikui bėgant tikiuosi, kad prisidės prie komandos rezultatų. Jaunas gynėjas iš Baltarusijos yra perspektyvus ir rodo dideles pastangas, o ispanas C.Martizeas Aibas dabar nėra geriausios sportinės formos, bet tikiuosi, kad laikui bėgant ją įgaus ir padės „Sūduvai“ siekti pergalių.“

 

Vertindamas, kam bus naudingesnis praėjęs mėnuo – „Sūduvai“ su draugiškomis rungtynėmis ar „Žalgiriui“ su Čempionų lyga – M.Šoblinskas sakė, kad viskas gali pakrypti į abi puses.

„Taip, mūsų ir „Žalgirio“ pastarasis mėnesis buvo visiškai skirtingi. Sunku pasakyti, kas dėl to įgaus pranašumą. Mes daugiau ilsėjomis ir treniravomės, bet nesame geriausiame varžybiniame ritme, o „Žalgiris“ žaidė Čempionų lygoje, tačiau po iškritimo gali būti pavargę fiziškai ir psichologiškai. Taigi tik rungtynės atsakys, kam pastasis mėnuo buvo naudingesnis.“

 

26 – erių metų saugas nenorėjo net prisiminti, kas nutiko pirmuose dviejuose „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ susitikimuose šiame sezone.

„Į  tai, kas nutiko su „Žalgiriu“ pirmuose dviejuose šio sezono susitikimuose, nesižvalgome, žiūrime tik priekį“,- griežtai nukirto M.Šoblinskas.

 

VMFD „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ rungtynės vyks LFF stadione. Mačo pradžia 18 valandą 30 minučių.