M. Šoblinskas: „Nesitikime lengvų rungtynių“

M. Šoblinskas: „Nesitikime lengvų rungtynių“

soble

 

Marijampolės „Sūduva“ rytoj išvyksta į laikinąją sostinę, kur šešioliktojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynėse susitiks su Kauno „Spyrio“ futbolininkais.

 

Savo mintimis prieš rytdienos dvikovą pasidalino Marijampolės ekipos saugas Marius Šoblinskas, kuris pasakojo apie varžovų sportinę formą, praėjusias tarpusavio rungtynes bei sugrįžimą į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną.

 

„Sūduvietis“ buvo priverstas praleisti praėjusio turo rungtynes su „Šiauliais“. Nepaisant to, M. Šoblinsko praradimas nesutrukdė komandai iškovoti įtikinamos pergalės rezultatu 6:0. Pats futbolininkas džiaugėsi užtikrintu komandos žaidimu bei įvarčių gausa.

 

„Įspūdis iš praėjusių rungtynių išties puikus – iškovojome gražią pergalę, pelnėme daug įvarčių ir įsirašėme tris taškus į savo sąskaitą. Viskas susiklostė labai gerai.“

 

Rytdienos varžovai Kauno „Spyrio“ futbolininkai demonstruoja užtikrintą formą – kauniečiai per pastarąsias šešerias rungtynes iškovojo 12 taškų ir nusileido tik Vilniaus „Žalgiriui“ bei Klaipėdos „Atlantui“. M. Šoblinskas neslėpė, kad kauniečių sportinė forma yra geresnė nei sezono pradžioje.

 

„Varžovai žengia penktoje turnyrinės lentelės vietoje bei kvėpuoja į nugaras aukščiau esančioms komandoms. Rezultatai rodo, kad „Spyrio“ futbolininkai yra įgiję gerą sportinę formą ir nei vienai komandai prieš juos žaisti nebus lengva.“

 

Pirmoji „Sūduvos“ ir „Spyrio“ dvikova pasibaigė užtikrinta marijampoliečių pergale 5:1. Nors kauniečiai pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau antroje rungtynių dalyje „Sūduva“ sugebėjo atsitiesti ir nubausti varžovus penkiais įvarčiais.

 

„Pirmose rungtynėse nebuvo lengva – atsilikinėjome ir tik antrame kėlinyje sugebėjome atsitiesti. „Spyrio“ sportinė forma vis gerėja ir naivu tikėtis, kad rytoj bus lengvas mačas. Pirmosios tarpusavio rungtynės – praeitis. Visi komandos žaidėjai žvelgia tik pirmyn ir nesižvalgo į tai, kas jau buvo.“

 

Rytdienos rungtynės vyks S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Šis stadionas gerai pažįstamas M. Šoblinskui, kuris į jį sugrįš po ketverių metų pertraukos.

 

„Šiame stadione paskutinį kartą žaidžiau 2011 metais. S. Dariaus ir S. Girėno stadione įvyko mano debiutas A lygoje – būdamas 17 metų amžiaus pirmą kartą išbėgau į aikštę vilkėdamas Klaipėdos „Atlanto“ marškinėlius. Kuomet persikėliau į FBK „Kauną“ ne vieną sezoną namų rungtynes žaidėme būtent čia, todėl gerų ir įsimintinų akimirkų netrūksta. Bus smagu ir vėl išbėgti ant žaliosios vejos S. Dariaus ir S. Girėno stadione.“