M. Pavlovski: „Dabar esu „Sūduvoje“ ir siekiu laimėti kiekvienas rungtynes“

M. Pavlovski: „Dabar esu „Sūduvoje“ ir siekiu laimėti kiekvienas rungtynes“

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 19 val. 30 min. per „Optibet A lygos“ trečiojo turo rungtynes Vilniaus „Sportimos“ manieže susitiks su „Riteriais“.


TIESIOGINĖ RUNGTYNIŲ TRANSLIACIJA


Abi komandos po 2 turų turi po 4 taškus ir abi dar nėra praleidusios įvarčio. „Sūduva“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Šiauliais“ ir namie 3:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“, o „Riteriai“ savo aikštėje taip pat 0:0 sužaidė su „Panevėžiu“ ir išvykoje 1:0 palaužė Telšių „Džiugą“. Vienintelį vilniečių įvartį tolimu smūgiu pelnė Matas Ramanauskas.

Naujokai žaidė mažai

„Riteriai“ prieš sezoną atsinaujino, o komandai dabar vadovauja specialistas iš Švedijos Glennas Stahlis. Tarp ekipos naujokų išsiskiria brazilas puolėjas Lucasas Diasas, vienintelis žaidęs daugiau per pirmuosius du mačus. Ukrainietis saugas Dmytro Bilonogas ir slovakas puolėjas Tomašas Vestenicky kol kas aikštėje pasirodė tik epizodiškai, o bulgaras gynėjas Plamenas Dimovas dar laukia savo debiuto.

Taip pat aikštėje šiemet dar nepasirodė gynėjas Dominykas Barauskas, o kitas šios grandies žaidėjas Olaida Badmusas jau pirmajame ture iškrito iš rikiuotės dėl traumos.

Žingsnis po žingsnio

Viena didžiausių „Riterių“ netekčių po praeito sezono vadinamas saugas iš Serbijos Marko Pavlovski dabar atstovauja „Sūduvai“ ir pirmą kartą stos prieš savo buvusią ekipą.

„Jausmai, aišku, dvejopi. „Riterius“ prisimenu tik teigiamai, pernai turėjome gražių akimirkų, už kurias esu dėkingas, – sakė futbolininkas. – Kita vertus, dabar esu „Sūduvoje“, esu motyvuotas kovoti dėl pergalių per kiekvienas rungtynes ir džiaugiuosi, kad galiu mėgautis gražiu žaidimu futbolu.“

Anot saugo, „Sūduva“ yra komandos žaidimo formavimo procese, todėl kiekvienas rungtynes reikia vertinti, kaip naują žingsnį ilgame kelyje.

„Mūsų kelyje kiekvienas žingsnis yra svarbus, žinome, kad ir dabar Vilniuje laukia sunkios rungtynės, – kalbėjo M. Pavlovski. – Esame susikaupę ir nusiteikę toliau judėti tuo ritmu, kokį turėjome per pastarąsias rungtynes. Žingsnis po žingsnio augame kaip komanda. Tai yra svarbiausia, būtent tai veda mus tikslo link.“

5 gynėjų linija

Dėl laukiančių rungtynių sunkumo su futbolininku sutiko „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Victoro Basadre asistentas Eivinas Černiauskas.

„Laukia gerai pasirengęs varžovas, kuris per dvejas rungtynes nepraleido įvarčio, – teigė treneris. – „Riteriai“ pasižymi galinga ir gana gerai susižaidusia 5 gynėjų linija, labai greitu perėjimu į kontratakas. Poziciniame puolime jie atlieka daug ilgų perdavimų, dažniausiai ieškoma puolėjo.“

„Sūduvos“ ir „Riterių“ rungtynes tiesiogiai transliuos „TV3play“ platforma.