M. Moreira: „Laukia daug svarbių rungtynių Lietuvoje“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Miguelis Moreira po rungtynių Danijoje su „Viborg“ (0:1) teigė, kad varžovai įrodė savo pranašumą, tačiau įvertino ir savo auklėtinių kovingumą.

„Sūduva“, pirmąsias rungtynes savo aikštėje taip pat pralaimėjusi 0:1, taip užbaigė pasirodymą šių metų UEFA Europos Konferencijų lygos varžybose.

„Sveikinu „Viborg“, patekusį į kitą etapą. Mano nuomone, tai buvo dvejos sunkios rungtynėms abiem komandoms. Po greitai praleisto įvarčio mūsų komanda gerai sureagavo, darėme viską, kad įmuštume ir sugrįžtume į rungtynes. Didžiuojuosi tuo, ką mano žaidėjai čia darė. Jie parodė didelį atsidavimą. Daugiau nelabai turiu ką pridurti, turime sutelkti dėmesį Lietuvos čempionatui, laukia daug svarbių rungtynių“, – taip savo pasisakymą spaudos konferencijoje pradėjo treneris.

Rungtynių baigtį nulėmė danų jau pirmojoje atakoje pelnytas įvartis – kamuolys „Sūduvos“ vartuose atsidūrė po vos 17 sek. žaidimo.

„Prieš porą dienų Liuksemburgo „Dudelange“ pirmi įmušė į Armėnijos komandos vartus ir bendrą savo pranašumą padidino iki 2:0. Tačiau į kitą etapą pateko armėnai. Mano mąstymas po įvarčio buvo toks, kad jei įmušime, mums pavyks sugrąžinti intrigą. Stengėmės, tačiau nepavyko“, – sakė M. Moreira.

Danijos žurnalistų paklaustas apie „Viborg“ privalumus, treneris dar kartą pažymėjo, kad Danijos komanda turi daug didesnį biudžetą, kuris leidžia surinkti individualiai pajėgesnius žaidėjus.

„Nepaisant šio skirtumo, manau, kad mes čia sužaidėme geras rungtynes, o „Viborg“ linkiu kuo didžiausios sėkmės ne tik UEFA Europos Konferencijų lygoje, bet ir Danijos čempionate , – kalbėjo portugalas. – Kai komanda laimi dvejas rungtynes, negali sakyti, kad tai nėra pelnyta. Per abejas rungtynes praleidome tada, kai negalima praleisti. Per pirmąsias rungtynes praleidome apie 80-ąją minutę, o dabar mūsų strategija buvo nepraleisti bent jau pirmajame kėlinyje. Deja, praleidome jau pirmąją minutę. „Viborg“ nusipelnė žengti į kitą etapą.“

Į Lietuvą penktadienį sugrįžusi „Sūduva“ netrukus surgįš ir į kovas „Optibet A lygoje“. Antradienį 18 val. marijampoliečiai išvykoje susitiks su „Kauno Žalgiriu“, o rugpjūčio 7-ąją 17.55 val. „Hikvision“ arenoje priims „Panevėžį“.