M.Moreira: „Kovosime iš visų jėgų, kad sugrįžtume į rungtynes“

M.Moreira: „Kovosime iš visų jėgų, kad sugrįžtume į rungtynes“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Miguelis Moreira prieš atsakomąsias rungtynes su „Viborg“ spaudos konferencijoje teigė, kad jo auklėtiniai aikštėje atiduos visas jėgas ir sieks pelnyti būtiną įvartį.

„Kelionė buvo puiki, o miestą jau mačiau anksčiau, nes lankiausi „Viborg“ rungtynėse su „Aalborg“. Tai yra gražus, labai tvarkingas, švarus miestas su gražiais pastatais. Man smagu čia būti ir turėti galimybę žaisti šiame stadione, – prieš vienintelę „Sūduvos“ treniruotę „Energi Viborg Arena“ surengtoje spaudos konferencijoje trečiadienio vakarą kalbėjo „Sūduvos“ treneris. – Manau, pirmosios rungtynės buvo sunkios abiem komandoms, ne tik „Sūduvai“. Tačiau esame pusiaukelėje ir atsiliekame 0:1. Kaip jau esu sakęs, mes nuo pradžių neturime ko prarasti – 0% spaudimo ir 100% ambicijos. Stengsimės įmušti ir sugrįžti į rungtynes.“

Paklaustas, ar ketina keisti žaidimo taktiką, portugalas, be abejo, į detales nesileido.

„Nepaisant rezultato, žaidimo planas per pirmąsias rungtynes, mano nuomone, buvo geras. Aišku, negaliu sakyti, ar žaisime taip pat, ar kitaip. Tačiau galiu pasakyti, kad kovosime iš visų jėgų ir visais savo ginklais, kad sugrįžtume į rungtynes“, – sakė M. Moreira.

Treneris teigė savaitgalį matęs „Viborg“ rungtynes Danijos čempionate (išvykoje patirtas pralaimėjimas „Aarhus“ ekipai 1:3) ir kalbėjo apie galimai marijampoliečių turimą nedidelį pranašumą.

„Žinome, kad „Viborg“ pralaimėjo pastarąsias rungtynes Danijos Superlygoje, galbūt jie bus pavargę. Tai gali būti mūsų pranašumas, kuriuos stengsimės pasinaudoti“, – teigė M. Moreira.

„Sūduva“ rungtynes su „Viborg“ Danijoje ketvirtadienį žais nuo  20 val., mačą tiesiogiai transliuos „Delfi TV“.