M.Kovačevič: „Tikiu, kad „Sūduva“ bus tinkamas klubas man“

M.Kovačevič: „Tikiu, kad „Sūduva“ bus tinkamas klubas man“

IMG_1826 (1280x853)Dar vienu šio tarpsezonio „Sūduvos“ naujoku tapo 22 metų kairiojo krašto gynėjas iš Serbijos Milošas Kovačevičius.

 

Fksuduva.lt pasikalbėjo su iki tol visą karjerą Serbijoje praleidusiu Milošu apie naują karjeros etapą.

 

Milošai, pasirašei kontraktą su „Sūduva“. Kaip jautiesi?

Jaučiuosi labai laimingas, kad pasirašiau kontraktą su „Sūduva“. Tikiu, kad „Sūduva“ bus tinkamas klubas man ir manau, kad čia galėsiu tobulėti bei padėti komandai žaisti pergalingai. Noriu padėkoti komandos treneriui ir direktoriui už parodytą pasitikėjimą manimi. Stengsiuosi jį pateisinti sėkmingu ir pergalingu žaidimu.

 

„Sūduvos“ gretose sužaidei tris draugiškas rungtynes. Kaip vertini savo komandos ir buvusių varžovų žaidimą?

Mes žaidėme su trimis labai stipriais varžovais ir parodėme, kad galime su jais kovoti kaip lygūs su lygiais. Manau, kad žaidėme gerai, tik kai kuriuose epizoduose mums pritrūko sėkmės ir teisingesnių sprendimų. Manau, kad mūsų komanda yra gera – turime daug jaunų ir perspektyvių žaidėjų. Tikiuosi, kad artėjančiame sezone pasieksime įsimintinų rezultatų.

 

Visą karjerą praleidai Serbijos klubuose. Kodėl nusprendei išvykti rungtyniauti svetur?

Labiausiai dėl to sunkios padėties Serbijos futbole. Gavau šansą išvykti į Europos klubą, kuriame turėsiu visas galimybes tobulėti, ir juo pasinaudojau.

 

Kaip save pristatytum „Sūduvos“ klubo gerbėjams?

Esu kairiojo krašto gynėjas, mėgstantis jungtis į atakas. Ankstesniuose savo klubuose dažnai dalyvaudavau komandos atakose, mušant baudos smūgius ir kampinius.

 

Ar esi girdėjęs apie „Sūduvą“ anksčiau?

Taip, teko stebėti, kaip „Sūduva“ žaidė su „Vojvodina“ klubu UEFA Europos lygoje. Tuomet pirmą kartą išgirdau apie šią komandą.