M. Gurrutxaga: „Puikiai prisimenu „Sūduvos“ rungtynes su „Flora“

M. Gurrutxaga: „Puikiai prisimenu „Sūduvos“ rungtynes su „Flora“

Marijampolės „Sūduvos“ naujokas Mikelis Gurrutxaga nusiteikęs sunkiu darbu treniruotėse nusipelnyti teisės pasirodyti aikštėje.


Mantas Linkevičius

24 metų baskas į Lietuvą atvyko praeitą savaitę ir jau buvo registruotas pirmosioms 2021 m. „Optibet A lygos“ sezono rungtynėms. Vis dėlto jas gynėjas praleido tarp atsarginių ir iš šalies stebėjo kaip marijampoliečiai turėjo pripažinti „Panevėžio“ pranašumą.

„Progų pasižymėti tikrai netrūko, gaila, kad pralaimėjome, – prisiminė „Sūduvos“ naujokas. – Dabar neturime laiko liūdėti, turime judėti į priekį. Privalome tęsti savo darbą, o aš turiu kaip įmanoma greičiau prisitaikyti prie komandos žaidimo ir laukti savojo šanso.“


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


Marijampolės komandos naujokas 2019-2020 m. sezoną praleido Estijos „Paide“ komandoje. Baskas puikiai prisiminė marijampoliečių išvyką į Estiją, kai „Sūduva“ per Čempionų lygos atrankos I etapo rungtynes palaužė Talino „Flora“ komandą. Be to, baskas su „Paide“ ir pats buvo atvykęs į Lietuvą (Estijos komanda žaidė Europos lygos atrankos rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“).

„Prieš atvykdamas gerai žinojau „Sūduvos“ vardą. Stebėjau tas rungtynes su „Flora“, tad žinojau, kad Marijampolės komanda buvo savo šalies čempionė. Prisimenu, kad rungtynės buvo labai atkaklios, abi komandos žaidė tikrai gerai“, – prisiminė M. Gurrutxaga.

Tad sulaukęs kvietimo prisijungti prie Marijampolės komandos, gynėjas ieškoti papildomos informacijos neturėjo.
„Prisijungti prie „Sūduvos“ buvo lengvas sprendimas. Žinojau, kad tai viena stipriausių komandų Lietuvoje ir sprendimą priėmiau iš karto“, – sakė M. Gurrutxaga.

Futbolininkas Marijampolėje vilkės 4 numeriu pažymėtus marškinėlius ir tikisi išsikovoti vietą aikštėje.

„Mano tikslas – būti naudingu komandai. Darysiu viską, ko prašys treneris, ir lauksiu savojo šanso, – tvirtino M. Gurrutxaga. – Žinau, kad gynėjų grandyje laukia rimta konkurencija, čia surinkti puikūs žaidėjai , kurie kartu rungtyniauja jau ne pirmą sezoną. Sunkiu darbu treniruotėse stengsiuosi įrodyti savo vertę.“

„Optibet A lygos“ 2 turo rungtynes „Sūduva“ žais kovo 12 d. 18 val. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Šį mačą tiesiogiai transliuos TV6.